Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budakeszin csak gazdag sok...

Budakeszin csak gazdag sok sok pénzel rendelkező emberek laknak? Vagy van ebből abból is? Ott csak családi házakat talál az ember vagy panel lakások is megtalálhatóak ott?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Vannak azért panelházak is.

[link]

2015. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Van a svábházas ófalu, vannak családi házak, de luxus paloták is, sőt paneles lakótelep is.
2015. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Mit gondoltok érdemes odaköltözni munka,közbiztonság iskola stb.... szempontjából ? Azért google maps szerint vagyis amit ott látni lehet házakat hát azért ott is van romos lepukkant családi ház nem is egyet találtam. Ha házat vennék ott azért alap dolog,hogy nem egy romos házat vennék ezt kijelentem !!!
2015. nov. 7. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
A régi svábházakat felújítják, ma már nem a bontás a jellemző. Sajnos a közlekedése nem a legjobb, túlzsúfolt, mint Törökbálint vagy Érd.
2015. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért még a jófogáson lehet találni Budakeszin romos házakat eladóba potyog a vakolata meg repedezettek a falak nem is értem miért raknak fel ilyen hirdetéseket ami már inkább bontásra váró lenne ! De ők tudják ! És még milliós összegekben árulják ezeket hihetetlen számomra. Ki akarna ilyenekbe költözni még akkor is,hogy ha közel van Budapesthez . Én félnék,hogy ha az egyikben kellene aludnom még rámdől :D
2015. nov. 7. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A telket adják el igazából. Romos házzal csak olcsóbban megy el, mint egy üres telek, mert a bontás is rohadt drága.
2015. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom is így adott el telekárban nagyon rossz házat, de az a telek nem 90 m2 volt, hanem 520. Hamar meg is vették.
2015. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!