Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi a története?

Kinek mi a története?

Figyelt kérdés

Kedves válaszadó elmesélnéd hogy honnan lett pénzed?


Most nem az olyan nagyon gazdagokra gondolok mert nem finném hogy ők ezen az oldalon írogatnának (de ilyen válasznak is őrülnék )


köszönöm


A rosszalló válaszokat megelőzendő nem azt tervezem lemásolni valaki más életmodelljét és egyéb tévhitek végrehajtását az információval .



2015. okt. 25. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Dolgozom és spórolok...
2015. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 70 órát dolgozom jól fizető területen.
2015. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8órás főállás + online másod illetve időszakos harmadállás.
2015. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Munkából általában nem lehet pénzt keresni.


Az átlagember a megélhetésért dolgozik.


Ha pénzt szeretnél keresni akkor vállalkozz vagy legyen nagyon specifikus tudásod.


Az alkalmazotti létnek az a lényege hogy a következő hónapban is muszáj legyél bejárni, tehát pénzesőre nem számíthatsz.

2015. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


Arra már én is rájöttem hogy magyar munkásemberek béréből

megélni lehet be élni nem .

2015. okt. 25. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Falusi gyerekként, amióta az eszemet tudom, mindig dolgoznom kellet. 4.osztályos korom óta, már egyedül adtam a malacoknak enni , mielőtt elindultam volna az iskolába (a szüleim 3 műszakban dolgoztak, így reggel rajtam kívül senki nem volt otthon, hogy ellása az állatokat.)

Minden nyáron mezőgazdasági munkát végeztem, amiért pénzt kaptam. Igen, mások nyaraltak a nyári szünet alatt én dolgoztam és pénzt kaptam.

Majd amikor elvégeztem, befejeztem tanulmányaimat,egy gyárban autószerelőkét helyezkedtem el dolgozni. Reggel 6 órától du.2-ig. A munkába állásom harmadik hetében már elintéztem magamnak, hogy a gyáron beüli Autóklubban dolgozhassak másodállásban 2 - 8-ig sokszor este 10-11-ig.

A második hónapban elintéztem magamnak, hogy felvegyenek a vállalati tűzoltóság és rendészethez is, hogy ott is dolgozhassak. Ez azt jelentette, hogy hetente minimum egyszer 8 órás szolgálatot kellett vállalnom és havonta egy hétvégi ügyeletet ami péntek este 10 órától hétfő reggel 6 óráig tartott, majd reggel 6 órától kezdődött a fő állasom munka ideje az autószerelő műhelyben.

Majd menet közben újság hirdetésben hirdetett , Redőny és Reluxa üzletkötői állásra is jelentkeztem munkát vállalni. Majd jött a rendszer váltásnak mondott valami és elkezdtem vállalkozni (egyéni vállalkozó) majd egy év után 23 évesen megalapítottam az első cégemet KFT.

Röviden ennyi.

2015. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 evesen elmentem muszaki egyetemre, 5 ev alatt elvegeztem, azonnal kaptam allast egy nagy multinal. Ott dolgoztam 7 evig, aztan kaptam egy ajanlatot kulfoldon, egy masik multinal. Jelenleg itt dolgozom mar 9 eve, a nemet atlagber tobbszoroset keresem. De Magyarorszagon is jol kerestem egyebkent.
2015. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!