Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mik ennek a 69nm-es lakásnak...

Mik ennek a 69nm-es lakásnak a méretei? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]

Méretezett alaprajzra lenne szükségem csak sajnos nem találtam mást.Ha valaki tudna nekem ebben segíteni azt megköszönném.

Szabvány méretű lakás :D



2015. nov. 17. 10:37
1 2 3
 1/27 TappancsMancs ***** válasza:
Megkérdezhetem miért fontos? Megépítenéd? Amúgy olyan nincs hogy szabvány méretű lakás, bármi bármekkora lehet ez ízlés pénz és tervezés kérdése.
2015. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szabvány méretű lakás"

Ja, csak sok szabvány van. Ha méretarányos a rajz akkor számold ki.

2015. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Több lakás is épült ebben a 69nm-es méretben.PL:Várpalota-Veszprém városokban stb... Nem tudom értelmesebben megfogalmazni.CSOK igényléshez kell,sajnos a bürokrácia megköveteli.
2015. nov. 17. 12:23
 4/27 TappancsMancs ***** válasza:
Mindjárt megcsinálom neked, A4 méret lesz nyomtathatod is.
2015. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 TappancsMancs ***** válasza:
Ja? Gondolom nem tudod lemérni?
2015. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 TappancsMancs ***** válasza:
Ami fontosabb, ez pontos rajz és ez alapján meglehet méretezni? Mert ha csak valami olyan az még nagyon eltérő is lehet.
2015. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Naszóval.Gondolom lakás alatt nem tervezett családi házra gondoltok.Tehát panel/tégla lakásra.Gondolom ez mindjárt az első kérdésnél leesett.Vagy nem?Tehát vegyünk egy panel/tégla lakást.Eleve ezek minimum 4 emeletesek.Minimum!!!De tíz is lehet.Azaz szabvány méret!!Ezen lakások(linkelt kép)1+3 fél szobások(nappali és 3 félszoba)ha nem nyúlnak hozzá egyformák.Azaz szabványosak!!!Tehát méretben egyformák.A rajzon látható hány szoba van és milyen az elrendezése.Tehát végy egy 69nm-es ugyanilyen elrendezésű lakást(nem kertes házra gondoltam mert akkor úgy kérdeztem volna).Gondolom ebben a méretben ilyen arányokkal szerintem csak egyféle lehet.Persze minimális pár centi különbség most nem számít.Ja bocs azt nem írtam!!!!

Kérem csak értelmes emberkék válaszoljanak akik értik is a kérdést.Köszönöm szépen!!

2015. nov. 17. 16:47
 8/27 A kérdező kommentje:
Lemérni nem tudom nem ott lakom még,ezért kell a Családi Otthonteremtési Kedvezményhez(CSOK-hoz)
2015. nov. 17. 16:52
 9/27 TappancsMancs ***** válasza:
Mindjárt nézem.
2015. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 TappancsMancs ***** válasza:
Azért kérdeztem a méreteiről mert az ilyen rajzokat arra csinálják, hogy a vevő lássa az elhelyezkedéseket, lehetnek pontatlanok is. De felteszek neked akkor alaprajzot róla. A4 A3 majd amit akarsz nyomtatni.
2015. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!