Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a Szigony utca most?...

Milyen a Szigony utca most? Jobb mióta kiépült a Corvin negyed?

Figyelt kérdés

Szeretnék a belvároshoz közel lakást venni, itt láttam viszonylag nagyokat jó áron. Tudom, hogy nem véletlenül olcsó és korábban elég rossz volt, de most milyen? Fejlődött valamennyit? A lakások amiket néztem a Baross utca felőli végén vannak, az is nagyon vészes? Nem vagyok pesti így nem tudom megnézni többször vagy akár este, ezért érdekelne a környéken lakók véleménye.

Még érdekel a Práter és Tömő utca is, azok mennyire élhetőek?

Köszi!

22/L


2015. nov. 20. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Élhetö. Ott is emberek élnek!!!!!!!!! de nem "uri lánykának" valo.
2015. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem az iróniát :) de ha már van egy minimális választási lehetőségem és nem oda születtem akkor azt kihasználom :)
2015. nov. 20. 22:29
 3/8 anonim válasza:
#1 válaszában szerintem nemigen van ironia. Nem Rád, hanem a környékre írta.
2015. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hazafelé majd kapsz néhány egyértelmű ajánlatot, jó esetben nem rabolnak el és visznek el nyugatra prostinak. A Corvin negyed néhány luxusház,saját biztonsági őrséggel, portával, mélygarázzsal stb. Elszeparálva a nem napon barnultakról. De rémesen drága hely.
2015. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejsd el a VIII. kerületet!
2015. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hogy ott laktok-e? Leginkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik napi szinten járnak arra, mert azt nem tudom elhinni hogy átlépem a kerület határát és elrabolnak vagy megkéselnek.. Egyetlen olyan része sincs ami bevállalható? Pl palotanegyed, körúthoz közeli részek, kálvária tér?
2015. nov. 23. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hacsak aludni jársz haza, pl. a Baross utca Kálvin téri vége jó lehet. De ne sétálj pl. este, mert úgy jársz, mint az a lány, akit a kivilágított margiszigeti futókörnél támadták meg.
2015. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Épp eszembe is jutott, hogy nem kell a nyolckerben lenni ahhoz hogy megtámadjanak.. A Baross utcán gondolkodom én is mostanában, mert viszonylag forgalmas, könnyen elérem a sulit is, de a környéken biztos nem akarok mászkálni, nem nagyon van kedvem egyedül a diószeghyn andalogni :D úgyis a körút és belváros felé kell majd mennem szinte mindenért.
2015. nov. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!