Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit tudtok Budapest III....

Mit tudtok Budapest III. kerületéről? Közbiztonság? Érdemes e ott letelepedni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy Budapest észak.keleti részén van.


Közbiztonság van.


Érdemes itt letelepedni.

2015. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Lattad mar mekkora a III. kerulet? Nezd meg terkepen. Aztan tedd fel magadnak a kerdest: a III. kerulet MELYIK RESZEN akarsz 'letelepedni'? Budapest egyik legdragabb reszei kozul is van itt (Csillaghegy, Testverhegy), meg a legnagyobb lakotelepei is (Bekasmegyer).
2015. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szeretem, de biztos attól függ, mennyi pénzed van rá. Pont tegnap nézegettem, hogy van ahol 1,2 milliós négyzetméterárak vannak, és nem egy nagy szám a kecó.

Közbiztonság mindenütt van, ez egy közbiztonságos ország.

2015. dec. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, mindegyik részét ismerem, mindig is itt éltem.

Jó a közbiztonság, szerintem szuper környék!

2015. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott laktam sokáig. Vannak jobb és rosszabb részei is. Vannak nagy paneles lakótelepek (Kaszásdűlő, Római, Óbuda), vannak régebbi társasházai (belső Óbuda), kertvárosok (Mocsáros széle, Rómaifürdő, Csillaghegy), svábfalu (Békásmegyer-Ófalu), hegyvidéki luxusnegyed (Csúcshegy,Táborhegy, Testvérhegy) és vannak luxus lakóparkok is (Aranyhegy alatt, Csillaghegyen, Rómaiparton stb.). És vannak árvizes és attól mentes területek is. De a közbiztonság nem rossz, akárhol is laksz, jó helyek vannak.
2015. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!