Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hol laknátok legszivesebben?

Ti hol laknátok legszivesebben?

Figyelt kérdés

egy belvárosi, előkelő, antik bérházban vagy egy budai luxusvillában...

feltéve hogy szép, csendes környék mindkettő...



2015. dec. 9. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában, Párizsban, Bécsben
2015. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A két lehetőség közül a villában :)
2015. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
budai villa, csak kívülről ne legyen annyira kirívó
2015. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Színház, opera, étterem, ügyintézés, szempontjából belváros. Jó levegő, kert, nagyobb tér, nyugalmasabb környezet szempontjából a budai villa.


Mindenkinek más fontos ezek közül. Nekem egyelőre a lakás kellene, de 10-15 év múlva már inkább a villa.

2015. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Valamikor régen a bérházak egy része előkelőnek számított, szerintem, de ma már sok egyéb lehetőség is van. Szerintem ma nem számít előkelőnek. Sokan (magam is) a modernebb stílus jobban szeretem, semmi csicsa egyszerű formák. Akinek a csicsa mintás dolgok jönnek be az nagy eséllyel választana bérházat szépen felújítottat, vagy ugyanazt a stílust villában. Stilisztikailag mindkettő lehet nagyjából azonos és gondolom ha futná rá ugyanazt villában venné meg. Az ügyintézés étterem és ilyenek szerintem drágább kategóriában nem mérvadóak, mert autó és mennek ahova kell. A munka szólhat inkább bele a környékbe míg az ügyintézés az alapvetően kevesebb, ritkább. Nálam a modern budai jönne be jobban.
2015. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Szerintem színház, opera, étterem, ügyintézés miatt senki se költözne színház közelébe vagy hivatal mellé. Esetleg ahol sok étterem van vagy kávézó az beleszólhat. Talán.
2015. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyikben sem.
2015. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az egyszerű formák egyszerű embereknek valók
2017. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!