Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országban laknátok a...

Melyik országban laknátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Bármit mondhattok, csupán érdeklődök. Engem sokáig érdekelt Amerika, de a jelenlegi helyzete alapján elbizonytalanodtam. Ti milyen helyen laknátok? Milyen életet képzeltek? (nem muszáj európai országot mondani)

2013. okt. 20. 21:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

1. Ausztrália: Valami kisvárosban laknánk a párommal. A párommal nyitnánk egy állat menhelyet.

2. Svédország: IKEA üzletben dolgoznék. Svéd pasim lenne, és lenne 7 szőke gyerekünk.

2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Svédországban :) Egy bizonyos valakivel.

Vagy máshol,de vele. :)


Bár gondolkodnék Franciaországon ,esetleg Olaszországon is:)

Szeretem a francia kultúrát,a nyelvet,érdekel az ország,meg szép is.


Olaszországban is tetszenek a városok,természet,mediterrán vidék.Meg az emberek is.Az egész hangulata.


:):)

2013. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Magyarország


Amerikában rengeteg ország van. Melyikre gondoltál?

2013. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem nevezte meg konkrétan, akkor nyilván az USA-ra gondolt.
2013. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
69%
Miért lettem lepontozva? Figyelmesen elolvastam a kérdést, s arra adtam releváns választ. Én itt élnék. Ott van, hogy bármelyik országot írhatjuk. Akkor mi a baj a Magyarországgal?
2013. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%
Hova lett a válaszom, amin kesergek?
2013. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Igen, az USA-ra gondoltam, nem nagyon volt konkrétum, de ha mégis mondani kéne valamit akkor talán Kolorádó, vagy New Hampshire.

Kedves 3-as kérdező, én nem pontoztalak le, semmi bajom Magyarországgal, csak néha eljátszok a gondolattal milyen lenne külföldön :)

2013. okt. 21. 05:46
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Finnország ha "muszáj" lenne választani!


Amúgy meg itthon maradnék Magyarországon. Itt megvan az egzisztenciám, munkjám nekem és férjemnek az amit tanuétunk. Csak akkor mennék külföldre ha egyikünk életében az kihagyhatatlan lehetőség lenne, de emelett a másikunknak is lenne valamilyen lehetősége. Azért írtam finnországot, mert az a közös nagy szerelmünk!

2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Svájcban, de itthon is szeretek lakni.
2013. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Legszívesebben itthon. Élnék még Ausztriában, Svájcban, de csak akkor érezném igazán otthon magam, ha oda születtem volna.
2013. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!