Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ilyen nehéz 4 szobás...

Miért ilyen nehéz 4 szobás lakást találni Szegeden?

Figyelt kérdés
Max 13 millióig mennénk el panellakást illetően, de egyszerűen ha van valami jobb, egyből elviszik. Ezt játsszuk már fél éve...
2016. jan. 2. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Panelekből eleve ritka a 4 szobás - mivel ilyet nem nagyon építettek. Amúgy pedig jobb ajánlatot kell tenni, mint a többi jelölt. Persze ez ennyiből nem fog menni. Nézzetek árverési ingatlanokat, maximum ott jöhet össze ilyen olcsón.
2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olcsón? 13 millió forint egy panelért vidéken minden csak nem olcsó szerintem.
2016. jan. 2. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok és az 55 m2-es panelokat viszik 11 millióért itt, de felújított 63m2-es két nagy szobás lakás is 13-14 millió.


4 szobás az vagy 70m2 vagy felette, de tényleg alig van belőle, nagyon nagyon ritka, ha van olyan, így már a ritkasága és mérete miatt se csoda, hogy jóval többet kérnek érte. Ahol itt gyakrabban van négy szobás az a cseréptetős kategória, na az meg mégtöbb.

2016. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!