Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hanyadik kerületben...

Budapesten hanyadik kerületben érdemes lakást, házat venni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire?


Lakni: 11. 12. 2. 3.


Befektetésre: 6. 7. 5.

2016. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés pénz, nyócker.
2016. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 ker? Na még mit nem :D Mindent nézve
2016. jan. 4. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 3. kerületben laktunk, én nagyon szerettem. Itt is születtem, az egyetemi éveket leszámítva, végig ott laktam, az első saját lakásom is ott volt.


Szeptemberben költöztünk Szentendrére, de ha vissza kéne költöznünk Budapestre (nem tervezzük), akkor a 3. kerületen kívül az 1. 2. 12. kerület jöhetne számításba.

2016. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a XVI. kerületben laktam 6 évet és nagyon szerettem. De lehettél volna bővebb is, mert rohadtul nem lehet erre a kérdésre válaszolni. Nem csak azért, mert lakni vagy befektetésre, hanem azért sem, mert az sem mindegy, hol dolgozol. Ha a belvárosban, akkor nyilván ne vegyél Erzsébeten lakást...... Én az Örsön dolgozom, onnan a XVI. kerület közlekedés szempontjából is szuper volt 20-25 perc alatt benn voltam.
2016. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!