Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pest környékén mely települése...

Pest környékén mely települések biztonságosak?

Figyelt kérdés

Válásom után kiköltöznék Pest környékére - főleg anyagi okok miatt, de vonz is a jó levegő, csendes környezet, kert is jó lenne. Mindig Budapesten éltem, keveset tudok más településekről.

50-km-ig Budapest vonzáskörében keresnék szerény kertes házat, vagy házrészt kb. 5-6 millióm lesz rá - emiatt drága helyek, pl. Gödöllő, Gyömrő, Vecsés nem túl esélyes.

Tetszene Monor, Ercsi, Valkó, Bajna - esetleg Fejér megye, és Esztergom megye közel eső része is szóba jöhet - minél közelebb van Pest, annál jobb.

Lehet falu is - viszont jó lenne olyan hely, ahol jó a közbiztonság. Ercsi kitűnő helyen van, de aggasztó dolgokat olvastam róla, pedig gyönyörű, olcsó ingatlanok vannak ott. Fontos az iskola is, két kamaszodó gyerekem van, jó volna gimnázium is a közelben.

, ahol színvonalas a lakó közösség? Előre is köszönöm a tanácsokat!



2015. nov. 10. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Pomáz, Budakalász, Szentedre nagyon jó helyek, közel van Budapest is, szuper a Szentendrei HÉV vonala, hiszen fél óra alatt Árpád-híd, Margit-híd, Batthyány téren lehet lenni. Kedvesek az emberek, szép a környezet, nagyon élhető városok.
2015. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tény amit az első írt, csak sajnos pici az esély rá, hogy ezeken a környékeken a pénzéért házat/házrészt kap.


Amúgy mi Szentendrén lakunk, imádjuk.


Esetleg Maglód is jó lehet, mikor nézelődtünk az olcsóbb volt.

2015. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos minél közelebb vagyok Pesthez, annál drágább, Szentendre, Pomáz, Dunakanyar gyönyörű, de Pesti árak vannak.

Tudom, ennyi pénzért nem kapok reprezentatív helyen házikót, tudom, le kell faragni az igényeimet - olyat keresek, ami legalább élhető környék.

Esztergomról, Kesztölcről, Bajnáról Nyáregyházéról, Pándról, Gombáról, Valkóról van esetleg vélemény? :)

2015. nov. 11. 14:53
 4/22 anonim ***** válasza:

Tahiban, ahová jó a közlekedés és boltok is vannak.

[link]

2015. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Bajna nem ajánlatos.

És mellette Nagysáp sem.

2015. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mi a gond Bajnával, és Nagysáppal? Sok a kisebbség? Egyszer nyaraltam ott (Bajnán) kis ideig - igaz, húsz éve volt, akkor kellemes kis falunak tűnt...


Kesztölcről van vélemény?

Érdekel még: Nézsa (Nógrád megye), Vác és környéke, Epöl, Perbál (itt találtam szimpatikus , számomra megfizethető házikókat)

2015. dec. 5. 15:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Vác és környéke nem rossz, de a közlekedése (pl. busszal) elég ritka. Rád, Penc, Nézsa nem rossz helyek.
2015. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Kesztölc XVIII. században telepített szlovák falu, ezek nagyon zártak, sok szemponból is. Bizonyos népesség náluk nem kívánatos. Közlekedése elég rossz, messze van a vasútállomása.
2015. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!