Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanközvetítők miért...

Az ingatlanközvetítők miért olyan erőszakosak hogy ha odaírja valaki a hirdetésbe hogy ne keressenek ingatlanosok mégis hővnak és csak a végén v. Személyesen fedik fel hogy ingatlanosok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Valamiből meg kell élniük.
2016. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De magukkal csesznek ki csak a telegonpénz megy meg az idejük. Úgy se kötnek velük szerződést. Hivogassak azt aki nem írja oda hogy ne hívják. Nem tudnak olvasni?
2016. jan. 29. 11:43
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert vannak akik a végén csak belemennek.... pl néztünk egy házat amit meghirdetett a tulaj és bele is írta,hogy ingatlanosok ne is zaklassák. Majdnem 1 hónappal később már az egyik ingatlaniroda is hirdette (nem lelopott képekkel mert az ingatlanoson sokkal több kép volt). Szóval ahogy telik az idő néha meggondolja magát az ember.
2016. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj meg velük személyes találkát, aztán ne menj el. 1:1
2016. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Beleírtam ne hívjanak ésnem túlzok napi 20-25 hívás érkezik tőlük. A nők és a Duna Housosok a legerőszakosaabbak.2 dhs nő kijött és csak a végén mondták meg hogy dh.s ok. Addig simán mint magánember kérdezgettek volt egy másik story szintén dh 2 nő az egyik bvallotta hogy ingatlanos de a másik a vevő akinek tetszik és írjam alá a papírt....megnéztem a honlapjukon a munkatársa volt a másik nő. Meg telefonon is mikor udvariasan közlom hogy nem kella " segítségük" erőszakoskodnak hogy de miért miért meg így meg úgy. Aztán most már rájuk teszem a telefont vagy megmondom nem tud olvasni erre meg besértődnek és volt egy nő aki smsekkel bombázott hogy milyen bunkóság letenni a telefont ezek teljesen hülyék vagy csak csináljak??
2016. jan. 29. 12:02
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen, mint ahogy mi is meggondoltuk magunkat.

Az elején rosszul voltunk az ingatlanosoktól, komolyan a hideg rázott ki tőlük. Kb. két éve árultuk már a lakást, aztán csak hagytuk magunkat, de csak a legkisebb jutalékúval kötöttünk megállapodást. 2 hónap múlva el is adta a lakásunkat. És mindent leszervezett a vevőjelöltekkel, mi mondtuk, hogy mikor érünk rá, semmi más dolgunk nem volt. Profin lebeszélte a megtekintések idejét. És végül a vevőt is ő győzte meg, hogy a miénket válassza.

Az adásvételi aláírásával sem kellett bajlódnunk a világon semmit, a megbeszélt időpontra elmentünk az ügyvédhez, és kész. Amit ki kellett neki fizetni, az a vételár 2,5 %. Ebben az ügyvédi díj, és a jutalék is benne volt.

Szóval nagyon megérte. Sőt, aztán ugyanez az ügynök segített a házvásárlásban, hatalmas türelemmel, mert 3 hónapig tartott, mire találtunk nekünk megfelelőt. És ez nekünk egy forintunkba nem került.


Szóval már bánjuk, hogy nem hamarabb bíztunk meg ingatlanirodát a lakás eladásával.


Mellesleg sokkal több eladó ház és lakás van az adatbázisukban, mint amennyi hirdetve van....


És rengeteg vásárló nem bajlódik a hirdetések keresgélésével, időpontok egyeztetésével, hanem bemennek egy ingatlanirodába, és segítséget kérnek.

2016. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Az ingatlanosnál nem sok mocskosabb állat van. Mikor a párommal kerestem albérletet, volt, hogy magánemberként volt hirdetve a lakás, kiderült, hogy ingatlanos. Megkérdeztem, következő hét elején meg tudom-e nézni, mert vidéki vagyok, nem tudok felrohangálni percenként. Hozzám vágta tahó stílusban, hogy mit képzelek, addig elviszik, de ha annyira akarom nézzem meg, de akkor vigyek pénzt is egyből, mert máskülönben semmi értelme (megnézni a lakást). Elküldtem a túrós f a szba, mire közölte, hogy ilyen hozzáállással (nem vagyok hajlandó bemondásra fizetni, úgy, hogy mást meg se nézek előtte) soha nem lesz lakásom. 3 nap múlva találtunk egyet.
2016. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

12:03 ingatlanos :-D

12:05 igazad van. Mi is hirdettünk bérleményt is, ott meg az a szöveg hogy neki van egy tuti jelöltje aki kivenné ez mindig egy orvos vagy mérnök vagy akárki aki megfelelőnek tűnik aztán a végén mégis csak az ingatlanos akar egyedül jönni.. De ami a frász magánszemélynek adják ki magukat és félretájékoztatjak az érdeklődöket egy csomó mindenben.

2016. jan. 29. 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Most ha valaki leír egy másik nézőpontot akkor már ingatlanos?:) Ez egy kérdések feltételére, megválaszolására szolgáló oldal, nem pedig a kispolgárok sértett lelkének ápolgatására szakosodott segélyvonal.
2016. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Egy pozitív tapasztalatból azt gondolod, hogy ingatlanos vagyok? Tévedtél. Nagyot.
2016. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!