Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tiszavasváriban milyen az...

Tiszavasváriban milyen az életszínvonal, milyenek az emberek, csillag utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnénk és annyira nem ismerjük a várost, megköszönném, ha valaki bővebben mesélne róla.

2016. febr. 1. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Mióta tönkrement a gyógyszergyár, azóta haldoklik. Amúgy meg egy szabolcsi kisváros... szerinted az életszínvonal ennek fényében milyen lehet? Elárulom: borzalmas. Az emberek pedig ebből kifolyólag szörnyen életuntak.


Amúgy meg nem Tiszavasváriba meg ilyen ingertelen, munkanélküliségben vergődő, Isten háta mögötti helyekre kell költözni, ahol a szórakozási lehetőségek a kocsmában, a kultúra pedig a falunapokban merül ki, hanem akkor már inkább minimum Nyíregyre vagy még inkább Debrecenbe, de a legjobb, amit tehetsz, ha az egész elátkozott, sötét kelet-magyarországi régiót egy az egyben elfelejted, és felmész Budapestre vagy valahova észak-nyugat Magyarországra, ahol jóval több a munkalehetőség és általában egy sokkal magasabb életnívóban élhetsz egy sokkal igényesebb környezetben.

2016. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Acarari bomba van!
2016. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közbiztonságról meg már ne is beszéljünk...
2016. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Bullshit a javából, amit írsz. Én megyeszékhelyről származom, Budapesten tanultam, majd elmentem egy Tiszavasvárihoz hasonló méretű és adottságú településre élni és dolgozni. Azóta sem bántam meg. Láthatóan halvány fingod nincs arról, merre hány méter.
2023. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!