Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Segíséget kérnék melyiket...

Kókuszlány kérdése:

Segíséget kérnék melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

11 milla határ és nagyon SOS lenne

[link]


[link]


[link]



#XV. kerület #lakás.vásárlás
2016. febr. 18. 21:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mármint azokat amik ide illetek! :)
2016. febr. 19. 17:36
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

mi a a 4. és 13. kerületben kerestünk a dh-val lakást 2 hete (3 nap alatt ment el az újpesti pici téglalakásunk, azok most nagyon pörögnek, és utána egy hét múlva vettünk egy nagyobb panelt szintén 4-ben). Befektetés kiadásra, nem nekünk kellett költöznünk.


ha akarod, priviben megírhatom az ingatlanosunk nevét (IV.), baromi gyorsan dolgozott és értette, mit akarunk, ritka dolog ez:) és értette, hogy csak olyan vevőket hozzon, akik meg akarják venni a lakásunkat (a picit).


én a 18-ban és 20-ban már nem vettem volna, de mi kocsi nélkül és a belvárosban dolgozunk, és annak ellenére, hogy nem költözünk be a lakásba, még egyszer rászorulhatunk. a 15. kerületnek most rossz lett a közlekedése, pár buszt kivettek, ritkítottak, kicsit levágták a térképről sajnos.


szerintem ha gyorsan el kell jönnöd, kalkulálj be egy jó ingatlanost a költségvetésbe, mert te magad gyorsan nem tudsz találni (pl. az egyik már el is ment azok közül, amit linkeltél)


még egy tanács: mivel a kis lakások nagyon pörögnek most, abba a kerületbe menj, ha ingatlanost akarsz, ahol van a lakásod, szívesebben kijönnek azonnal és mutogatni is szívesen. mindenképp mondd el neki, hogy csak akkor veszel újat, ha elmegy a régi, de a birtokba adással ne szívd meg, olyan ajánlatot tegyetek majd az új lakásra, és olyat fogadjatok el a régire.:)

2016. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4-es, majd elkezdenek kritikusan korrodálni a házgyári nagypaneles házak elemeit összetartó kapcsok, akkor megtudod, hogy mi a különbség a kettő között. A panel épületek minősége nagyban függ az összeszerelést végző brigád hozzáállásától. Ebből a szempontból a csúszózsalus szerkezet sokkal strapabíróbb. A hangokról pedig csak annyi, hogy én alagútzsalus házban nőttem fel. Nem is hallottam sosem a szomszédokat. Egyetemista koromban panelban laktam albérletben, még azt is hallottam, ha felettem lakó mászkált a lakásban vagy köhögött.
2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!