Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Medencénk visze az uszodás 3...

Medencénk visze az uszodás 3 részes indikátor szerint teljesen jó, a víz azonban mégis tejfehér, erősebb zöld színnel! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem látni az alját a 140-es medencének.

Eddig koszos volt és algás. A ph6 volt. Vettem bele 5 liter hipót, 2 doboz ph plust, 10 kg konyhasót és mindet beletöltöttem!


A medence indikátoron mind 3 szín a skála szerint pont optimális! A ph is 7,2-7,4 körüli!


A vegyszerek előtt a medencét 3 órán keresztül szűrőztem és porszívóztam!


A keringető azóta megy, le sem állítottam! 8-9 órája!

A víz zavaros lett, a zöld szín csak kicsit enyhűlt...


Mégis mit kellene tennem vele?


2015. júl. 12. 20:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Medencénk vize*
2015. júl. 12. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a rengeteg beleöntött dolog eléggé megzavarta az addigi biológiai rendszert, nyilván sok mikroorganizmus el is pusztult. Sajnos ezek a szűrők nem alkalmasak mikroszkópikus részecskék kiszűrésére, ahhoz jóval nagyobb homokszűrő kell. Inkább rézgáliccal kellett volna kezelni a vizet, vagy a klórtablettával.
2015. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!