Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez reálishogy a Corvin sétányo...

Ez reálishogy a Corvin sétányon 700-800 e ft nm áron kínálnak lakásokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nézd, amíg van aki megveszi, addig reális.

Az tény, hogy azt a pár tömbnyi területet szépen rendbe rakták, újjá építették. Azt nem tudom, a lakások minősége milyen, de sok panaszt nem hallottam rájuk.

De én biztos nem adnék közel 30 millát egy garzonért, még egy normális környéken sem, nemhogy ott!Azért ne felejtsük el, hogy az Üllői - Körút sarkán lévő területről beszélünk, ahol állandó zaj és bűz van, ahol 1 - 2 utcányira a "nyóckeres" rezervátum van.

2016. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Belvárosi "lakópark" kert nélkül, méregdrágán. Körülvéve a lepusztult utcákkal és azok nem napon barnult lakóival.
2016. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Új panel a rezervátum közepén...
2016. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem reális, nem ér ennyit az a sok lelketlen, egymás szájában felhúzott tömbház; de mivel új építésű lakásokról és presztízsberuházásról van szó, elkérnek érte ennyit, és amíg van vevő - márpedig van, tudtommal eladták már az összes lakást -, addig nem is fognak lejjebb menni az árak.
2016. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De hogy lehet hogy ennyiért megveszik? A gyerek itt akar lakast. Megy a hiszti erte. Vajon meddig lesznek ilyen arak itt? Az ujak is ilyen drágák vagy csak akik tovabbadjak aruljak ennyiért? Én vennék neki inkább egy 3 szobást máshol ugyanazért a pénzért amiert ott egy másfelest adnak
2016. ápr. 14. 13:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Na és a környék régen ez egy szegénynegyed volt. Most is tele van nem napon barnulttal panelprolikkal. Pár utcával odébb a kosz a mocsok. Hogy vannak mégis így megőrülve az emberek ezért a kis részért hogy Budai árakat fizetnek?
2016. ápr. 14. 13:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért akar az a gyerek olyan helyen lakni, ahol bármikor megtámadhatják az utcán vagy az aluljáróban? Csak mert "divat", procli haverok is ott laknak? Mint az Éjjel-nappal Budapest Barbikája és a mamája! Lakópakhhh... ohh... méretre nyírt fű és bokrok, egyenházak, procc szomszédok, akik mindenbe beleszólnak stb. Vedd meg a 3 szobásat, jobban jársz vele.
2016. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ingyen se kellene, nemhogy ilyen drágán.
2016. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van de a gyerek szinte konyorog erte mintha kimostak volna az agyat.a sotera jar es ott berelnek a baratai is lakast vagy ott vettek a szulok nekik.most is ott van naphosszat a setanyon tanulnak meg kavezoban stb.vennek is realis aron aztan kesobb eladnank ha vegzett es nosulne.de felo hogy akkorra mar nem lesz sikk ez a lakonegyed a koszfeszek kozepen es bukunk rajta.mit gondoltok?
2016. ápr. 14. 17:57
 10/17 anonim ***** válasza:

A Corvin negyedet egyesek valamiért nagyon felkapott elit környéknek gondolják. Pedig... khm...

Maga a Corvin negyed nagyon jó infrastrukturálisan, viszont tényleg pár utcányira van a gettó. Sötétedés után pedig "rajzás" van. Nekem mondjuk maga a Corvin negyed sem tetszik, de ez ízlés kérdése.

Van egy olyan érzésem, hogy aki most 700-800k négyzetméter áron vesz ott lakást, az csúnyán bé fogja szopikázni.

2016. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!