Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolcon egy 15 éves családi...

Miskolcon egy 15 éves családi ház ára csendes, jó környéken emelkedni fog a jövőben a CSOK és a fellendülő építőipar miatt vagy pont csökkenni?

Figyelt kérdés
Vagy minél hamarabb szabaduljunk meg tőle?

2016. ápr. 17. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem Miskolc és környéke nem az a rész ahol emelkedni fog
2016. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csökkenő népességű városban miből gondolod, hogy a 15 éves házad értéke növekedni fog?
2016. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Ki mit mond. Én úgy általában nem gondolom úgy, hogy annyira megéri mindenkinek építkezni. Csak annak, akinek amúgy is jó sok pénze volt és magas a jövedelme, mert azt a 10+10 millát puszira nem adják. Így aztán sokan belátják, hogy jó lesz ott a használt is.
2016. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csökken Miskolc lakossága (nem tudom, van valakinek konkrét adata erről?), akkor a kereslet csökken (máshová költöznek inkább, így nem ott akarnak vásárolni), a kínálat nő (akik elmennek azok nagy valószínűséggel eladják), így vélhetően az ár is csökken.

Persze, ha valamilyen nagyobb cég ott létesít majd sok munkahelyet (min Mercedes Kecskeméten), akkor persze felfele fog elmozdulni.

2016. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!