Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten mostanában mentek...

Budapesten mostanában mentek fel az ingatlan árak vagy mindig is ilyen volt a helyzet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt családi házak,panel lakások jelenlegi mostani és kb 10-15-20 évvel ezelőtti árára . kb 50 éve még kisgyermekként költöztem a szüleimmel vidékre ezért kérdezem .

2016. ápr. 20. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az elmúlt jó fél -1 évben szaladtak meg nagyon.
2016. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Amióta a csok-ot belebegtette orbán azóta mentek fel jelentősen.
2016. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A CSOK előtt már rendesen emelkedett (az csak rátett). KB. 1,5-2 éve kezdődött.
2016. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha hosszabb távon nézzük, volt egy nagy ugrás az 1990-es évek második felében (5 éven belül majdnem tízszeresére mentek az árak), aztán lassú továbbemelkedés, kis (kb. 20-30 %) csökkenés úgy 6-8 éve. Az utóbbi egy-két évben megindult megint egy nagy emelkedés.
2016. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

4-es: végre valaki más is leírja! Amikor ezeket mondtam, kaptam érte, hogy hülyeség.

Sokan írják, hogy most már biztos, hogy fél éven belül lefele mennek majd az árak. Hiába írtam, hogy ha nézzük az elmúlt évtizedeket, akkor 8-10 év emelkedés (elején meredeken fel) és kb. u.annyi csökkenés. Persze ettől nem biztos, hogy most is így lesz, de így volt és támpont lehet.

2016. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Jelenleg telitett a piac, az arak stagnalnak (nem emelkedik, nem esik)

Egyes helyeken a panelt is teglalakas aran adjak el.

2016. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Három éve is méregdrága volt a telekár pl. Budapesten, III. kerületi Csillaghegyen, mellékutcai telek (500 m2) rossz házzal 32 milliót kértek érte. Én 2013-ben olcsóbban adtam el főútvonali ugyanilyet, de csak mert sűrgős volt a dolog. Most is 30 millió egy 510-520 m2-es telek.
2016. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csókosok max olcsó ujepitesu lakasokra mennek ra...

Am az elott is felment az ingatlan piac de ez nem SZEMELY SZERINT orban viktoron mulik... Kis naivok :D

2016. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!