Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Emberibb az élet Veszprémben,...

Emberibb az élet Veszprémben, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyre elviselhetetlenebb a budapesti élet, emberek, bolti eladók viselkedése Bp.-n. Nem beszélve a forgalomról, rossz levegőről.
2016. máj. 22. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapest egy nagyvàros. Mint minden nagyvaros, pörgős termèszetesen. Viszont munka es lehetősègek tekinteteben az első. Èn nem tudnek vidèken èlni. Laktam màr New Yorkban, Londonban, Budapestnèl kisebb varosokban megölne az unalom.
2016. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Egyre elviselhetetlenebb a budapesti élet, emberek, bolti eladók viselkedése" Ha igy látod, akkor legelöször magadban keresd a megoldást, ne a környezetedben!
2016. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Költözz ki Budapest peremkerületeibe, vagy az agglomerációba.
2016. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Veszprémből költöztem 6 éve Budapestre, most veszünk itt lakást. Előtte 20 évet éltem Veszprémben, szóval mindkét várost ismerem, de... erre a kérdésre nincs jó válasz. Erre csak te magad tudsz válaszolni. Én unatkoztam Veszprémben, hiányzott a pezsgés, jó programok az Utcazenén kívül, esőben kb semmilyen alternatívát nem kínál, és a buszokkal is rendesen kellett sakkozni. Budapesten meg élvezem, hogy ha steampunk kocsmában akarok inni, akkor olyan is van, ha teszem azt hajnal 3-kor tudok algát venni sushi-hoz akkor az is van. Neked kell tudnod mit szeretnél.
2018. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!