Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bunkóság megkérdni az érdeklőd...

Bunkóság megkérdni az érdeklődőket, hogy töröljék meg rendesen a lábukat, mielőtt belépnek?

Figyelt kérdés
HIrdetem a lakásom, és elég sokan jönnek megnézni, és azt figyelem, hogy szinte senki se törli meg a lábát, mielőtt belép vagy épp csak topog egyet a lábtörlőn. Nem akarok bunkó lenni, meg nyilván nem akarom levetetni se velük a cipőt, de azért jól esne, ha a lehető legkevesebb port hoznák be, ugyanis a ház előtt éppen feltörték a járdát. Ráadásul az egyik szobában, amiben még lakom, padlószőnyeg van, és persze mindenkire ott jön rá a csoszogás, mert onnan van a szép kilátás :D Na szóval nagyon elrettentő szerintetek, ha mosolyogva szólok, hogy kérek egy alapos lábtörlést, mielőtt bejönnek?
2016. máj. 27. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Bunkóság, illetve ez járulékos költség. Nem értem miért probléma egy ilyen nagyobb dolognál, hogy felmosol, porszívózol esténként.


Szerintem vállald be, hogy nem szólsz, lehet ezen múlik az eladás.

2016. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkérheted,de indokold is, pl így: Kérem törölje meg jól lábát, kint nagy por van a járda javítása miatt! Szerintem ez így korrekt, nem sértő.
2016. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Visszaküldeni őket újra lábat törölni bunkóság, de megkérni őket, hogy vegyél le a cipőt és használjanak papucsot nem. Csak ne valami 5 éves kijárt szart adj nekik.
2016. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az lenne a legegyszerűbb és még sértő sem lenne, ha kimennél eléjük, és jól megtörölnéd a lábad, mielőtt bemész. Valószínű ők is így fognak akkor tenni :)
2016. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan meg lehet kérni őket, hogy vegyék le a cipőt. Legaláb látják, hogy ügyelsz a lakásra. Meg az érdeklődőkben lehetne annyi, hogy maguktól leveszik. Én sem szeretem, ha hozzánk bejönnek cipővel, ezért máshol én is veszem a fáradságot és leveszem.
2016. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok az előszobában ilyen kórházban használatos cipővédő zacskót, ha valakinek sáros a lába, és nehezére esik levenni a cipőt, azt szokta felhúzni a cipőjére. Nálunk ez bevált, és nem kell levenni a cipőjüket.
2016. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne csináld, nem veszi ki jól magát. Voltam már házat nézni, nyilván ösztönösen megtorlom a lábam mindenhol, de kiverne a víz, ha ezért ramszolna a tulaj, meg levetetne a cipőmet.
2016. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy igazi tapló paraszt aki a vevőt kiküldi a lakásból lábat törölni, és bunkó az is aki nem töröl lábat magától.


Ki is lehet írni az ajtóra, kérem használják a lábtörlőt.

2016. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!