Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi ido egy koltozes?

Mennyi ido egy koltozes?

Figyelt kérdés
Sikerult eladni a lakasunkat es egy csaladi hazba koltozunk. Meg papirok nincsenek de majd azt is intezzuk. Az lenne a kerdesem hogy mennyi ido amig sikerul mindent atpakolni a masik hazba? 5-en koltoznenk 2szulo 2 gyerek es egy nagyi. Fogjuk ra hogy sok cuccunk van de lehet h csak a kisebb lakas miatt tunik soknak. Elore klszonom a valaszokat

2016. jún. 2. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogd rá, hanem tudd, hogy bitang sok cuccotok van :)

Mi ketten költöztünk egy kis lakásból nagyobba. Kb 40 banánosdoboz és cigiskarton +zsákok a ruháknak + bőröndök utazótáskák kitömve. Ezek csak a cuccok, aztán még ha vannak bútorok, biciklik, növények... Igazából a bedobozolás a sok idő, ha mindenki csinálja akkor is legalább 1 hét.

Az átcuccolás egy nap alatt megvan, majd ott a kipakolás végtelenségig húzódik :)

2016. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sok idő az össze pakolás! Más kérdés hányat fordul a fuvarozó, vagyis csak furgonnal, 7,5 t. v kamionnal költöztök?
2016. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a fuvaros még +2 emberrel jött és 2,5 óra alatt a 2. emeletről a teherautón volt az összes cucc. Előtte kb 1,5 hétig tartott mire bedobozoltam mindent és vagy 3 hétig mire minden a helyére került az új házba
2016. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előttem szólók írják. A költözés (nagy bútorok, dobozok egy fél nap alatt átkerülnek jó költöztető céggel. Én előtte egy hónapig pakoltam, (de én egy úttal selejteztem is rengeteg dolgot), utána viszont egy hónapig tartott, mire minden full rendben a helyére került. De mi a legértékesebb, meg a törékeny dolgokat még a tényleges költözés előtt elvittük az új házba személyautóval. Szuper költöztető céget sikerült találnunk, ennek ellenére ezeket senkire nem merném bízni.
2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban senki sem tudja megmondani neked. 33 éve nősültem. Volt két mélytányérunk, két kanalunk, meg annyi ruha, ami rajtunk volt. Akkor annyi idő volt a költözés, amíg átértünk A-ból B-be. Ha meg most Németországból haza akarunk költözni, az nem lesz piskóta, még ha a bútorok java részét itt hagyjuk is.
2016. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A régi házból a selejtezés és egyben lomtalanítás két hét volt, egy fizetett emberrel. Ruhák zsákokba, könyvek, konyhafelszerelés banános dobozokba, néhány bútordarab, szőnyeg, laptop, tv stb. A bepakolás 1 óra volt, a kipakolás szintén (három nappal előbb át lehetett vinni, így egyeztünk meg az eladóval, a 10% és a szerződés után). Nagy, nehéz bútorokat visszafelé elvitte ugyanez a cég. Mi meg mentünk a panzóba három napra. (Közmű ügyek, itt és ott is, teljes összeg kifizetése itt is, ott is). Harmadnap mentünk, a ház hideg volt (december), három nap alatt felfütötte a kazán. Ágynemű, konyha, irány az ágy. Másnap elkezdtünk pakolni, ma sincs vége (könyvek).
2016. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. En selejteznek is ha pakolnek. Koltoztetoket nem hivnank mert ismerosok segitenenek es van tobb kisteherauto is.
2016. jún. 5. 17:41
 8/14 anonim ***** válasza:

A költöztető cégnek max. 3-4 óra, ha 3-an dolgoznak.

Az más kérdés, hogy előtte és utána is 2 hétig pakolsz.

2016. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A költöztető cégek emberei vérprofik, van erős gurtni náluk a nehéz szekrényekhez, párnák és plédek, a keskeny lépcsőház és a szűk ajtó sem akadály nekik. Kétszárnyú ajtókat leemelik és kész. Ugyanez családi kalákában sokkal nehezebb, baleset sem kizárt. És a költöztetők gyorsan dolgoznak.
2016. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mint mar ortam nem hivnank koltoztetoket nem erdekel h mennyi ido alatt vegeznek a munkaval
2016. jún. 10. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!