Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest Pillangó utca -...

Budapest Pillangó utca - Fogarasi út milyen környék?

Figyelt kérdés
Érdemes itt albit kivenni?
2016. jún. 14. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Olcso, cserebe lakotelep, rengeteg cigany. Akkor 'erdemes' itt lakast kivenni, ha csak erre van penzed.
2016. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo környék, sajnos az egyetlen troli vonala nem "előlfelszállós" igy sok a csöves akik viszik a szaros dobozaikat visszaváltani de ha nem akarsz a keletiig menni, elég a stadionok elvisz a 130-as busz ami kiküszöböli ezt a csorbát. Vagy ha az közelebb esik akkor rögtön 2-es metró. A Tesco marha nagy es vele szemben van az általam ismert kínai önkiszolgálók közül a legjobb.
2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy Örs vezér teri lakótelephez képest milyen?


Este mennyire veszélyes?


Sajnos nincs sok viszonyítási alapom, világéletemben Debrecenben éltem, most viszont egyetem miatt muszáj felmenni (Corvinus), de az egész városban az albérletárak olyan durvák, hogy nem is lehet már mit csinálni O.o


Itt a Pillango u 30 kornyeken tudnek kivenni egy szobat 55-ert, mashol egyszeruen nem talalok, mindenhol ilyen arak vannak, vagy durvak!

2016. jún. 14. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó környék, én régóta lakom errefelé. Akadnak lumpen elemek, de nem vészes mértékben. És már voltak nálam ismerősök Debrecenből, nem ijedtek meg. Van tesco, lidl, metró, park. Viszont a Pillangó 30 az egy kollégium, az nem albérlet. Szerintem nyugodtan választhatod ezt a környéket.
2016. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Esetleg arrol a Kollegiumrol nem hallotral valamit?

2016. jún. 17. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ismerem, de gyakran járok el mellette, és nem láttam semmiféle balhét vagy ilyesmit. Közvetlenül a Lidl és a Tesco mellett van.
2016. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legrosszabb hely a közeli pizza King. Ami azert jo, hogy ez a legrosszabb, de persze hagyna nemi kívánnivalót maga után...
2016. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!