Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a szülői ház mellé és fölé...

Ha a szülői ház mellé és fölé építünk egy urcafrontrol kulon bejáratos házat ami kulon hrsz-on lenne, azaz társasház lenne, Szerintetek valaki megvenné ha szükségessé válna az eladása?

Figyelt kérdés
Mindegyikhez tartozna saját 360 nm kert. Csak a szülői ház 70 nm-es az ujpedig 140 lenne ami a tetőtér is. Ez így eladható? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm!
2016. jún. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
En biztos nem vennem meg. Mondjuk az is 10000% hogy nem epitenek hazat a szuleim szomszedsagaban.
2016. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem , az ember azért költözik vagy él kertes házba hogy ne lakjon felette alatta és közvetlen mellette senki
2016. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, helyileg hol van, Bp-en léteznek kétlakásos társasházak, és eladhatók bennük a lakások. De azért nem ez a legkeresettebb lakástipus...
2016. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne erőltessetek. Én építész vagyok, sok ilyet láttam, szenvedés az egész. A szülőkkel nem jó így együtt élni, a fiatalok hamar mennének tovább, de a szülöket nem lehet mozdítani, idegent meg nem akarnak a fejük fölé. Ha egyáltalán valaki belemegy egy ilyen szituációba, csak nagyon áron alul és nagyon jó helyen hajlandóak az emberek így együtt lakni.

Inkább építsetek valahol kisebbet önállóan, vagy vegyetek egy önálló házat.

2016. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!