Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 8. kerület,2. János Pál pápa...

8. kerület,2. János Pál pápa tér, Rákóczi tér környéke milyen?

Figyelt kérdés
Albérletet keresek és jelenleg a 8. kerületben keresek. Azt hallottam hogy az Orczy tér és környéke inkább hanyagolandó? Illetve a 4es metro Rákóczi tér és János Pál megálló környéke milyen ?

2016. jún. 29. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hanyagolandó. Nem Orczy, de nem is egy kultúrnegyed.
2016. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rákóczi tér az utóbbi években sokat változott határozottan pozitív irányba. A II. János Pál pápa (nem érdemel meg ilyen jelentős személy nevét) abszolúte hanyagolandó.
2016. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor kérem segítsen valaki, hogy mi az ami nem hanyagolandó és a corvinus közelében van? 9. kerületet már végig néztem mindenhol szinte
2016. jún. 29. 22:22
 4/21 anonim ***** válasza:
Corvin negyed, Palota negyed.
2016. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Rosszabb mint a Harlem, Little Odessa és az East End együttvéve! Semmi esetre se költözz oda, hacsak nem kívánsz az alvilágban karriert építeni!
2016. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Át kell merészkedni a Duna túloldalára.

Kelenföld, Újbuda ideális lenne neked. Metróval ugyanannyi idő, mint a Pápa tértől.

2016. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Kalashnyikov és golyóálló mellény nélkül be ne menj, hacsak nem akarsz meghalni.
2016. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézd meg Te magad, kül. időpontokban.

Sokat változott az elmúlt években, pozitív irányba. Lány ismerősöm (fiatal, dekoratív) évek óta lakik arra albérletben, neki semmi gondja nincs vele, viszont közel van minden. Néhány hónapja adtam el arra egyik lakásomat, mert szükség volt a pénzre. Sajnálom, mert azóta is rendesen mennek fel az árak arra, utolsó belvárosi kerület ahol lehet még normális áron bérelni/venni, a lakosság folyamatosan cserélődik le, mert az árak emelkedésével egyre több szegény inkább eladja a lakását és olcsóbb helyen (kentibb helyen) vásárol. Ahol én eladtam, abban a házban már holland és német is vásárolt lakást, ott lakásra.

Szóval aki kalasnyikov és golyóálló mellényről ír, azon jót röhögtem, hogy fiatal törékeny lány is bátrabb az ilyennél :D

2016. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

Röhögjél csak attól még így van. Rendőrök se véletlenül nem mernek oda menni. A lány ismerősöd meg nem bátor, hanem egy idióta, csak a szerencsén múlott, hogy eddig nem találta telibe egy pillangókés vagy egy 9 mm-es. Vagy ő is fegyverrel jár, aztbse tudhatod.

"Kellett a pénz" jó duma :D

2016. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Kellett a pénz" jó duma :D

Miért is?


" A lány ismerősöd meg nem bátor, hanem egy idióta, csak a szerencsén múlott, hogy eddig nem találta telibe egy pillangókés vagy egy 9 mm-es."

Tényleg? 3-4 éve lakik ott albérletben. Nem akar onnan elköltözni sem.


"Vagy ő is fegyverrel jár, aztbse tudhatod. "

Hááát eléggé elrugaszkodtál a valóságtól, vagy csak túl sok filmet nézel és kevered a valósággal.

2016. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!