Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék vásárolni, mobilháza...

Szeretnék vásárolni, mobilházat, esetleg nem tudtok, megbízható oldalt, esetleg valahol részlet fizetés lehetséges?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

www.mobilhazak.hu


Nekem ezen az oldalon nagyon tetszenek a házak.


Véleményem szerint ők maguk nem adhatnak részletet, mivel nem pénzintézet.

Vegyél fel egy személyi kölcsönt, és törlszd úgy, ha megoldható.


A másik, hogy Jófogáson is van sok eladó ház. Bár egyszer láttam, hogy maga a ház 1,5 millió volt, a szállítás meg még egyszer ugyanannyi. Ez azért durva. De nézz szét, én már vagy egy éve láttam ezt.


Nekem is nagyon bejönnek, és ha valakinek nincs sok pénze, vagy nincs ideje engedélyekre meg kivitelezőre várni, vagy csak egy hétvégi házról lenne szó, szerintem nincs ennél jobb megoldás. Se építési engedély, se e-napló, semmi nem kell hozzá.

2016. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!