Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az ovulációs teszt mindig...

Az ovulációs teszt mindig megbízható? Lehetséges, hogy nem mutat pozitívat mégis volt peteérés vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. Ha hibás a teszt akkor nem jelenik meg a control csík sem! Ajánlatos az bérezési höt is mérni és a kettő együtt tényleg pontos képet mutat.
2014. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért van pár fontos szabály, amit be kell tartani: minden nap ugyanabban az időben, lehetőleg az esti órákban kell csinálni, úgy, hogy előtte két órával no ivás, no pisi.


Ha ezeket nem tartod be, feleslegesen csinálod, mert nem tudod nézni, mennyire erősödik a csík, ha erősödik.


Nekem megbízhatónak bizonyult (a párforintos, neten is rendelhető kínai vacak NEM, de a drogériás igen)

2014. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapodon vagy nekem az egyik napról a másodikra erősödött meg láthatóan de az azt követő nap lett teljesen pozitív ( a párforintos kínai) :)
2014. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tökéletesen működik az olcsó vaterás.
2014. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem mukodott.

Mindig halvanyabb volt a tesztcsik mint a kontrollvonal. Pedig volt peteeresem. Hogorben tokelestesen latszott es tobb uh-val kovetett ciklusom is volt.

2014. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik érzékenyebb teszter is. Nekem mindig csak halványka csíkot mutatott a normális, rendeltem az érzékenyebből, na ott meg 5 napig ovuláltam szerinte :)

Nőgyógyászom azt mondta, hogy egyáltalán nem lepődik meg rajta, hogy nem válik be az ovulációs teszt, nagyon sok betegénél használhatatlan.

Kérdésedre válaszolva: attól hogy nem mutat pozitívat bőven lehet peteérésed, reménykedni mindig lehet! Sok sikert :)

2014. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jún. 3. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!