Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületekben...

Budapesten melyik kerületekben vannak "polgári lakások"?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam Budapesten és láttam, hogy a belvárosban ( az Andrássy-n mentünk végig ) milyen gyönyrű épületek, lakások vannak. Persze egyből megnéztem az árukat is, az már nem tetszett ennyire ( az Andrássy-n 40 millióért egy sima 1, max eg ymásfél szobás garzont kapni ). Kíváncsi lennék, hogy más kerületekben is ilyen magasak,e az árak.

Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy nem megerősítést szeretnék ( "igen, máshol is ilyen drága" és hasonlók ), hanem számokat, kerületeket, ahol ilyen típusú házak vannak.

Minden normális válaszra megy a zöld.


2016. aug. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nyúl utca 2.kerület.
2016. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ahol a millenium idején volt a városhatár, azon belül mindenhol.
2016. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csalogány u 1 kerület, Kálmán Imre u 5. Kerület,
2016. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt sok, de ezeket az úgynevezett nagypolgári lakásokat (4-6 szoba, cselédszoba, hátsó lépcsőház a cselédeknek) az 1950-es években társbérletekké alakították át, később leválasztották. Az Andrássy úton a palotákban a lakások hátul voltak, elől meg a főurak laktak.
2016. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!