Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kerületekben...

Budapesten melyik kerületekben lehet kapni viszonylag olcsón lakást (Max.15 millió), és nincs rossz híre sem a környéknek, nem túl veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam én is nem régen, vidékről költöztem fel, csak nálam 10 millió volt a felső határ. 10 millió alatt Békásmegyer, Újpest ill. Kispest maradtak (illetve ezeknél kijebb eső részek, de nekem fontos volt a jó közlekedés), nyílván csak panel (2-3 szobás lakás kellett). Mindegyikről hallottam jót/rosszat, végül Kispestre esett a választás. Bő féléve lakok itt és szeretek itt lakni. Nyilván megvannak a hátrányai annak, hogy egy lakótelepen lakok, de mégis az emberek kedvesek, minden közel van és eddig nem hallottam a környéken betörésekről meg semmi hasonlóról, biztonságban érzem magam az utcán még éjjel is, tényleg csak ajánlani tudom. Egyébként a városban mindössze néhány kerület van, aminek egyáltalán nincs rossz híre, de ott meg csillagászati összegeket kérnek az ingatlanokért.
2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora lakást. Én Zuglóban lakom, és itt is vannak olcsón lakások, csak nem olyan nagyok. És 10 perc a városközpont :D
2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a 17-18-19 kerületet ajánlanám.
2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

11. kerület.

én itt élek, ajánlom. :D

ha nem akadály a panel, vagy a távhő, akkor nézz szét Lágymányoson, Kelenföldön, Gazdagréten, Albertfalván.

nagyon jó a közlekedés, itt van a 7es busz és a 6os villamos, amivel bárhova eljutsz kb.


külkerületet nem ajánlok, mert onnan nehézkesebb a közlekedés, több az átszállás, és éjszaka sem olyan könnyű hazajutni.


pár példa: [link]

2011. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Óbuda vált be.
2011. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a 8. kerben vettem lakást, de a köv. utca 7ker. 15 millába bőven beleférsz astoria blaha között részen. De te tudod hova költöznél szívesen, nálam kérdés sem volt, hogy minél közelebb a belvároshoz.
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán ha megírnád mekkorára gondolsz, könnyebb lenne... :)

15ért egy garzon, vagy egy 3 szobás? Nem mindegy.

2011. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2, de inkább 3 szobás lakást szeretnénk. Köszönöm az eddigi válaszokat. Aki azt írta, hogy a VIII. kerületben lakik, attól kérdezném, hogy a hírnevéhez hű a környék, vagy mégis milyen közbiztonság?
2011. márc. 26. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
zugloban vegyel. 2 szobas mar siman 9 millioert kapsz
2011. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kispesten kapsz olcsón panel lakást kapsz minimum már 6-7 millióért . Zuglóban még érdemes a Füredi lakótelepen lakást venni. Még érdemes Kőbányán a Bányató utca Tavas utca Újhegyi sétány környékén lakást venni ..
2014. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!