Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Úgy általában mennyit lehet...

Úgy általában mennyit lehet alkudni egy feltüntetett lakásárból?

Figyelt kérdés

Tehát mennyire ár az irányár? Mondjuk egy panelért Káposztásmegyeren. Gondolom mindenki drágábban teszi fel a lakást (főleg ha ingatlanos hirdeti), mert x összeget meg szeretne kapni érte.

Tudom hogy nagyon nehéz erre válaszolni, rengeteg tényező. De kinéztünk egy lakást, amibe beleszerettem, de nem adnék annyit érte, és nem tudom mennyire lehet lemenni. Életemben nem vettem lakást. Van aki ilyenekben tapasztalt?


2016. aug. 4. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi az érdeklődő.

Mennyiért hirdeti?

2016. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20.9-ért van fent. De lentebb vitte már 20.4-re is.
2016. aug. 4. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlanos hirdeti, vagy magán?

Én simán feldobnék érte 18-at, legfeljebb azt mondja hogy nem, de mondhat kedvezőbb árat.

Nagyon rafináltnak kell lenni, ne lássa rajtad hogy nagyon érdekel.

Még az ingatlanos se, az a legravaszabb.

2016. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Magánhirdetés, nem iroda által, bár az anyja mutatta, aki ingatlanos :) de én is 18at dobnék be szívem szerint, max elhajt, és legalább tudom, hogy 19-ért sem adná oda, akkor meg nem is bánnám, egy panelért mégsem fizetnék többet.

Csak úgy tetszett. De ésszel tudom, hogy nem ér 20-at, szívem szerint 18ért megvenném.

2016. aug. 4. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Azért nem kapkodnak 20 millás lakásért
2016. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 20-at akar érte kapni. Be lehet próbálkozni, de ez túl sok alku, nem hinném, hogy belemegy.
2016. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 25.9 ért hirdettem a lakásom 25.5 re engedtem le. A 25 lett volna az ami alá semmiképp nem megyek ha hosszabb ideig nem viszik el de hamar vitték. Igaz nem panel tégla lakás.
2016. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki 20milláért panelt vesz, az meg is érdemli. :)
2016. szept. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!