Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlanirodának adjam...

Melyik ingatlanirodának adjam oda a lákásom értékesítésre melyik megbizható?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lusta dog mindegyik, felpakoljak netre a hiredetest, aztan tatott szajjal varjak a sultgalambot, mindezt tobbszazezer forintert...

Tedd fol ingatlan.com-ra, jofogasra stb magad, ha nem kersz erte irrealis arat, el fog az menni onnan is.

2016. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy feltettem de semmi csak kb 10 ingatlanos jelentkezett.
2016. aug. 24. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Miota van fent? Mert ha par napja, akkor azert csodat meg nem kell varni. Ha honapok ota van fenn es nem erdekel senkit, akkor joesellyel tul draga, vagy a kepek igen elonytelenek.
2016. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A helytől tenném függővé. Mi budapestiek vagyunk, a dh segített az eladásban. Akkor fogadj ingatlanost, ha nem akarsz ezzel az egésszel foglalkozni, amúgy szerintem éri meg. Mi nem tudtunk fizikailag ezzel bajlódni akkoriban, kulcsos lakás volt, messze laktunk tőle. Ezenkívül az ingatlanos összeszervezte nekünk ilyen tömbökbe az érdeklődőket. Szervezték az ügyvédet is, birtokbaadáskor tanúztak, szóval így könnyebb volt.


De szerintem bárki meg tudja nézni, hogy mennyiért érdemes eladnia és ha van ezzel kedve és ideje foglalkozni, el tudja maga is adni.

2016. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Magányos tulajdonos, ha nem szeretne csak úgy beengedni mindenféle népséget, akik között lehetnek bűnözők is. leütik, kirabolják, bármi megtörténhet jól teszi, ha valamelyik irodával köt szerződést. És kiköti, hogy kiket nem akar látni, mint vevőket. Én ezt tettem, a DH-val sikerült is jó áron eladni, mindent ők intéztek, segítettek a lebonyolításban is.
2016. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez mind rendben lenne de irreálisan magas díjat kérnek egy nem túl nagy szolgáltatásért. Pl egy pesten átlagosnak mondható 20 milliós lakás közvetítése után 1 milliót lehúz pl a DH. Mire fel???? Tizedannyi költségük nincs vele! Pióca szakma ez és nem kéne támogatni. Amikor elkezdődött a rendszerváltás után még 1%os díj volt az átlag, most már 5%ot is simán elkérnek.

Az hogy megszűri hogy kit enged be a lakásba meg kinyitja nekik az ajtót? Egy jobb kiállású egyetemista srác 50ezerért örömmel megteszi ezt neked! Tanúskodás? A szomszéd egy sörért odafirkantja a nevét. Ilyenekért milliókat fizetni röhejes! Az esetek 99%-ában semmi szükség rájuk!

2016. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

huhuhaha


2 sör után biztos tudja mit is írjon az embör, mert jogásznyelven még az sem mindegy h felbont v felmond.

...és én nem a sörről beszélek.

2016. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a GDN! Nagyon megbízhatóak és tényleg mindent megtesznek azért, hogy a lehető legjobb áron sikerüljön eladni a lakást. A kicsi, noname irodákat mindenképpen kerüld!
2019. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hogy adtad el?
2020. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!