Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a különbség? Megbízási...

Mi a különbség? Megbízási szerződés ingatlan értékesítésre, vagy a közvetítői szerződés ingatlan értékesítésre?

Figyelt kérdés
Ujdonsült az ingatlanközvetitő iroda, semmi adat nem lelhető fel róluk, honlap sem, pedig irják, se bejegyzés, se semmi, pedig a pecséten mindenféle EV meg adószám is szerepel. Bizalmatlan vagyok, gondolom nem alaptalan!

#ingatlanközvetítő #szerződése
2015. febr. 22. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem állnék szóba velük, bőven lehet hamis minden, lakásmaffia trükkjei is lehetnek.

Nagy irodákból válassz!

Duna House, Otthon Centrum, Családi Ingatlan Centrum stb. Én adtam el DH-val, vettem CSIC-el, nagyon jók a tapasztalataim.

2015. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs honlapjuk, se adószám, se elérhetőség, semmi, akkor azok CSALÓK! Megszerzik tőled a lakást, aztán kidobnak az utcára, cigók űzik így az ipart.

Ne állj velük szóba!

2015. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!