Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 5 millió forintos tőkével és...

5 millió forintos tőkével és nettó 250 000 Ft-os bérrel érdemes belevágni lakásvásárlásba Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy kb 30 m2-es minigarzon is megfelelne nekem, de max. 1-2 milliós hitelt akarnék felvenni.

2016. aug. 27. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A Diószegi Sámuel utcában 6.8 egy 28nm-es. Csak valahol nagyon a város szélén találsz ennyiért nem nagyon szörnyű környéken.
2016. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Normalis helyen 20 milliótól indul egy nem lepusztult garzon.ehhez viszonyits. De mindenképp megéri venni ha tudod fizetni a törlesztőt mert az árak csak magasabbra kúsznak majd
2016. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Diószegi! Ahol az egy négyzetméterre jutó drogosok, részegek, prosti és bűnözők száma hatalmas! Ahol a földszinti ablakokban állva árulják magukat a majdnem pucér prostik. Ott vegyen lakást, a nem napon barnultak gettójában?
2016. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
2016. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kim Bo Mao ***** válasza:
Most úgy tűnik, hogy érdemes, ha pl.: belvárosban veszed, és kiadod a lakást, hamar visszatérül az ára.
2016. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Belvárosban ennyiért egy mosókonyhából átalakított lyukat lehet venni. Vagy még azt sem.
2016. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ekkora tőkével én biztos nem, de én többel sem vennék fel hitelt. Egy 6-7milliós lakás felújításra szorul, az fix. Ennyi bérből szerintem egy év is kevés lesz hogy beköltözhetővé varázsold.


A másik, hogy egy minigarzon, 12-15-20nm. A 30nm ha jó beosztású egy teljesen kényelmes, átlagos garzon egy személynek. Fogsz taláni 6-7 millióból ha nincsenek nagy igényeid, de ahogy írtam ott nem lesz elég a tisztasági festés, apróbb dolgok kicserélése. Meglépheted ha godolod, mert a lakásárak mennek felfele.

2016. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az agglomeráció külső részén talán még lehet találni ennyiért, de a bejárás plusz idő, a közlekedés sem mindenhol jó. Budapesten, különösen a Belvárosban semmit.
2016. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3:

Olvasd el még egyszer, mit írt az első. Nem azt, hogy ott vegyen. Hanem hogy csak ott kapna annyiért, vagy nagyon kint.


Egyébként ennyiért én a XXI. vagy a XX. kerületben keresgélnék, figyelve arra, hogy ne legyen gáz a környék. Jó közlekedésű, tehát hévhez, villamoshoz vagy valamely frekventáltabb buszjárathoz közeli sajnoa ebből ezekben a kerületekben sem fog kijönni.

2016. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!