Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyháza melyik (külterület...

Nyíregyháza melyik (külterületi - ahol még nagy (obb) telkeket lehet venni, nem horror áron) része biztonságos és CMÖ?

Figyelt kérdés

Mindenki megérti, hogy senki nem szeretne olyan területen élni, ahol egyrészt elalvás után idegeskedhet amiatt, hogy vajon mikor fognak rendszeres jelleggel betörni hozzá a rosszul megválasztott környék miatt (egyszeri alkalom mindenhol bekövetkezhet, de vannak az országban olyan részek, ahol nagyon nem hébe-hóba, vagyis csak ritkán, hanem sajnos igen-igen gyakran rájárnak a (viszonylag) távoli telkekre/házakra a senkiházi mások életét csak megkereseríteni képes betörők - ezt kellene elkerülni, hiszen óriás testű juhászkutya, riasztó, kamera, elektromos kerítés állítólag ma már semmit nem ér), másrészt kisebbséget sem szeretne maga körül látni senki.


Nyíregyházának (és környékének) mely részei felelnek meg e két életbevágóan fontos szempontnak?


2016. aug. 31. 13:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kilences, ez elég elborzasztó! :( Mifelénk nem is tudom mikor történt utoljára gyilkosság...


Nekem már a betörés, más nehezen megkeresett vagyontárgyainak ellopása is kiakasztó.

2016. aug. 31. 17:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, én se lennék képes elvenni ami a másé, vagy bántani, de itt, mivel hatalmas a munkanélküliség, így sokan a könnyebbik utat választják, és visznek mindent, ami mozdítható. De ez nem csak itt ilyen, sajnos egyre több helyen megjelentek a tolvajok.
2016. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj eddig elég volt. Egyszer próbàltak bemenni hozzà, az ajtót próbàltàk felfeszíteni. A biztonsàgi szolgàlat azonnal hívta hogy úton vannak a hàzhoz, van e otthon valaki.

Ez a jelző minden nyílàszàróra fel van szerelve, szünetmentes tàppal rendelkeznek, tehàt hiàba kapcsoljàk le az àramot, a riasztó nem kapcsol ki. Ha a tàp merülni kezd àramszünet miatt, szintén bejelez, és mennek is ellenőrizni, és szintén értesítenek, hogy gond van. De olyan nincs, hogy valski bemenjusson úgy, hogy ne vegyék észre.


Egy sima riasztó tény és való hogy nem sokat ér, de ami ilyen szolgàlathoz van bekötve, az mindennel felér.

2016. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, megkérdezhetem hogy ennek a szolgáltatásnak mennyi a havidíja? Nekünk is hasonló van, de havi 30 ezerbe kerül a fentartása.
2016. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ezt nem tudom biztosra, de egy màsik ismerősnek (volt tanàromnak), nem tudom melyen cég, 15.000.
2016. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!