Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb ingatlan...

Melyik a legjobb ingatlan hirdető oldal, amit főleg külföldiek néznek?

Figyelt kérdés
Egy Budapesti lakást szeretnék eladni, mert nem tzdom fenntartani. Magyar oldalakról eddig kevés érdeklõdõ jelentkezett, de az àrral nem tudok lejjebb menni, mert ki kell fizetnem egy nagy összegû hitelt.

2016. szept. 8. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi vevő sem fog érte többet adni, mint amennyi a piaci ára.
2016. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xswerdy ***** válasza:
100%
ha valaki külföldiként magyar ingatlant keres, akkor a magyar oldalakat fogja megnézni, esetleg megkeres egy ingatlanközvetítőt. Külföldi oldalon magyar lakást hirdetni nemigen érdemes.
2016. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válasz relatív. A kérdés miért van feltéve? Mi okból érdekel? :D
2016. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KovácsBettinaDH válasza:

Tapasztalatból tudom,hogy külföldiként a piacvezető ingatlankereskedő társaságot választják. ;)


(Elmondja az ingatlanosnak az igényeit, majd az értékesítő kiajánl számára megfelelő ingatlanokat, ezek után időpont egyeztetés és már mennek is megtekinteni a potenciális ingatlanokat)

2016. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%

A legrosszabb választás az ingatlanhirdeto.com, ők többféle csomagban hirdetnek külföldi oldalakon hirdetéseket drága pénzért, Google Translate-es fordítással (ÁSZF). Ők egy mocskos, szemét, csaló banda, nagyon vigyázzon velük mindenki.


Az ingatlan.com -nak van angol és német hirdetési oldala (az eredeti hirdetésen felül külön plusz költség nélkül), ami jól szinkronizált. A hatékonyságáról kevés az információ.


Nem igaz az, hogy csak piacvezető ingatlanosokat keresnek meg a külföldiek. Az én magánhirdetésemre is özönlöttek a külföldiek (több kínai, 1 francia, 1 olasz(!), 1 német /oroszom és izraelim nem volt/). Tudnak az ingatlan.com-ról, tudnak például a Duna House gusztustalan mohóságáról és ügyintézési inkorrektségeikről. A külföldiek sem hülyék, ők is ismerik az internetet, nem feltétlen ellenségeik saját pénzüknek. A kínaiak az utolsó fillérért is küzdenek alkudás során.


Olyan is volt egészen konkréten, hogy meghallgatják az ingatlanközvetítőt, ingatlanbejárás nélkül, hogy ne kelljen aláírni semmit, majd kikeresik ugyanazt magánhirdetésben és úgy alkudoznak.

2017. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 József197203 válasza:
Én is hirdettem az ingatlanhirdeto.com-on, és igénybe vettem a külföldi oldalakra feltöltést is. Én teljesen meg voltam elégedve, 1,5 hónap alatt adtam el a segítségükkel a 45 M Ft-os ingatlanomat egy osztrák vevőnek. Én teljesen természetesnek tartom, hogy Google fordítót alkalmaznak, mert azt azért senki se gondolja, hogy van cég aki néhány tízezer forintos hirdetési díjból ki tud(na) gazdálkodni német, orosz, kínai, szerb, francia, olasz, spanyol....stb szakfordítót. Ezt az előző hozzászóló se gondolhatta komolyan... És ráadásul le is írják előre az ászf-ükben, nem is titkolják. Szeríntem így korrekt. Igaz, hogy én reális áron hirdettem meg az ingatlanom, és nem az volt a célom, hogy lehúzzam a hülye külföldit, mert ők sem hülyék, körülnéznek mielött vásárolnak. Ha irreálisan magas áron hirdeted meg akkor nem segít se az ingatlanhirdeto.com 80 oldala, se az ingatlan.com, de hirdethetnéd az ingatlanod a RTL-en akkor se vennék meg az irreális ár miatt. Szóval a tanácsom: hirdetni, lehetőleg minél több oldalon, de szigorúan reális áron. És akkor elégedett leszel azzal az oldallal, ahol éppen hirdettél.
2019. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!