Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik Mo. -i hirdető oldalaka...

Tothferko kérdése:

Melyik Mo. -i hirdető oldalakat nézi sok külföldi?

Figyelt kérdés
Néhány eladó lakást szeretnék meghirdetni, mint magánszemély és külföldi vevőket céloznék meg elsősorban. Vannak olyan oldalak, ahol ingyenesen lehet hirdetni idegen nyelven és a nézettsége jó?

2014. máj. 16. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul indulsz neki szerintem, egy külföldi nem néz magyar oldalakat mert nagy valószínűséggel nem érti, ezért olyan oldalakat keressél ahol angol nyelv is van. Én egyet tudok, de linket nem írhatok mert kitilthatnak, de ott a google. Arra viszont készülj fel ha külföldinek akarod értékesíteni az ingatlanod, hogy szükséged lesz tolmácsra továbbá hivatalos fordításokra, mint pl adásvételi szerződés, illetve energia tanúsítványra nem is beszélve arról, hogy az átíratásokat víz, gáz, áram, kéményseprű, szemétszállítás is közösen kell csinálni, vagy is ezt meg kell tudni szervezni közösen az vevővel és a tolmáccsal. Úgy,hogy igen körülményes lesz és + pénzbe fog kerülni.
2014. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az ingatlan.com magyar oldal mégis van külön angol és német megjelenítési felülete. Ilyen oldalakra gondoltam a kérdésben, van-e ezen kívül más is?

Van ingatlannyilvántartási tapasztalatom, földhivatalban dolgoztam és ezt tanultam is egyetemen korábban. Felsőfokú szakmai angol nyelvvizsgám van, most nem ezzel a résszel vannak gondjaim. Tudom, hogy mivel járhat egy ilyen ügy lebonyolítása.

A kérdés továbbra is az, hogy mely felületeken tudok hatékonyan hirdetni külföldi közönség felé, mint magánszemély. Ügynökséget látok sokat az interneten, de nem ez a cél.

2014. máj. 18. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Találtál?
2018. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!