Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csömör középhegy biztonságos?...

Csömör középhegy biztonságos? Elég változatosak a házak, vannak üdülő jellegűek, mellette pedig elég sok új építésű. Milyen hely?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom, hogy aktuális e még, én csömöri vagyok és most találkoztam a kérdéseddel.

Csömör fantasztikus. Csak ajánlani tudom!!!

Biztonságos, pikkpakk a városban lehet lenni, de hozza a falusias nyugalmat is. :)

Csak ajánlani tudom.

Mi most tervezzük eladni a házunkat, mert anno a szüleim igényeinek megfelelő volt, de a miénknek már nem, de eszem ágában sincs elmenni a településről, az 'új' házunkat is itt keressük. :) Azért ez sokat elárul asszem. :)

2017. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy biztonságos-e? Csömör nagyon szép, rendezett, kultúrált település és ezáltal biztonságos is. Az utcák tiszták, rendezettek, az emberek kedvesek és nagyon közel van Pesthez, de mivel zsákfalu, nincs átmenő forgalom.
2022. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!