Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nalatok egyertelmu lakasvasarl...

Nalatok egyertelmu lakasvasarlasnal hogy maradjon min. Annyi penz amibol ha torik ha szakad egy evre elegendo penz marad?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, joval tobbet hagynek. Lehet barmilyen varatlan kiadas, amivel nem szamoltal (beazas, stb.), es akkor hirtelen csak ugy repkednek a szazezrek.
2016. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi jóval többet is hagytunk, mert eleve úgy számoltunk, hogy fél kell újítani. Aztán arra már minden pénzünk elment. Én lebetegedtem, arra is elrepült több százezer, közel 1 millió Ft, de megoldottuk. Most már kifelé indultunk a gödörből (talan). De tény, hogy nem tudom, hogy honnan vennék el pénzt és miből élnénk meg, ha újra lebetegednék. De megoldanánk azt is.
2016. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Helyes! Kinek mennyi az egy evre elegendo. En havi 1 millio alatt nagyon szukosen vagyok meg.
2016. szept. 15. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a turora koltesz te havi egy milkat? Te vagy az Andy Vajna?
2016. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem évi 1 millióra gondolt. Csak félre gépelt. Ha nem, akkor eléggé el van kényeztetve a segge. :D
2016. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az évi 1 milla az meg már olyan minimálbér szint, azzal nem megy sokra.
2016. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szamoljuk a havi 1milliot ugy hogy abban benne van 2 nagyobb nyaralas is amikor elmegy 1,5-2m is. wellnessek, kisebb kirandulas, sport es hobbik; auto fenntartas, ajndekozas, kaja, ruha stb.
2016. szept. 23. 13:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerek olay aki az en segitsegemmel vett lakaat. /adtam kolcson x osszeget/. Most iskolakezdeskor szinten en segitettem tanszereket venni, kanapera nincs penz. Annak elleneere hogy mennek fel az ingatlanarat szerintem elsiettek elegge a lakasvasarlast.
2016. szept. 23. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk neked és hasonszőrű társaidnak, akik eltapsolnak havi 1 millát és zsebből vesznek lakást, azoknak nem hiszem hogy valaha az életbe gondot is fog okozni, hogy marad-e egy évre elegendő money.
2016. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sose lehet tydni mit hoz a sors. Autobaleset, betegseg, szuloket kell tamogatni, stb.
2016. szept. 28. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!