Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan weboldal ahova...

Van olyan weboldal ahova feltoltom az ingatlanom es ok feltoltik az osszes magyar hirdeto portalra es egy oldalon latom hogy melyik portalrol vannak erdeklodok stb. Annyira nem tudom mar nyomonkovetni hova regisztralt es hova nem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnél érte havonta?
2016. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
0-5ezer
2016. szept. 19. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Akkor ezt felejtsd el.


Nincs ilyen, ennyiért.

Egy ügynökkel köthetsz szerződést, de neki nem előre kell fizetned, hanem az eladási ár 3-6%-át kell odaadnod, ha talál vevőt.

Ez egy 10 milliós ingatlannál 300-600 ezer, egy 20 milliósnál 600 ezer - 1,2 millió ft között lehet.


Aránytalanul sokat kérnek a szinte semmi szolgáltatásért.

Fogadnak pár telefont, rászánnak napi 5-10 percet, hogy frissítsék a hirdetést (előre helyezés pár száz ft), esetleg elvisznek néhány érdeklődőt személyesen, ami pár ezer ft benzinköltségnél nem több.


nem tudom, mi az, amit ebből te vagy bárki más nem tud megtenni, már ha az adott ingatlanban, vagy ahhoz közel lakik.

a hívásokat fel tudod venni, a lakásodat te tudod igazán megmutatni, nem egy vadidegen ingatlanügynök. ügyvédhez ő max időpontot foglal, ezt te is meg tudod tenni.

ha jó áron van az ingatlan, nem árazod túl, akkor néhány nap alatt is elkelhet, de max néhány hét, a jelenlegi piaci helyzetben.

kissé durva néhány napért (hétért) több százezret vagy milliót kifizetni erre a "munkára".

ez max annak éri meg, aki vagy nagyon öreg/beteg, vagy nagyon messze lakik, és nem tud utazgatni, hogy megmutassa az ingatlant. vagy épp nagyon gazdag, és mindegy neki, hogy az 50 milliós házából 2 milliót odaad valakinek.

egy átlagembernél ez szerintem nem fér bele.


amit konkrétan kiemelsz, azt látom a legkisebb problémának.

mibe kerülne egy papírra vagy egy fözetbe felírni, hogy hány oldalra regisztráltál, hol mi a jelszavad?

4-5 oldalnál úgysem több.

sőt, szerintem 2-3nál többre nem is érdemes.

aki házat keres, a nagyobb oldalakat úgyis megnézi, szerintem még az is elég, ha csak a jófogásra teszed fel, sehova máshova. én nem hiszem, hogy ez egy annyira nyomonkövethetetlen dolog lenne.

2016. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod egyébként a 0-5ezer forintot havi szinten gondoltam,hogy ezért cserébe több helyre beregisztrálják az ingatlanom és 1 helyről kapok emailt :)
2016. szept. 19. 18:45
 5/7 xswerdy ***** válasza:

Egy időben volt 1-2 ilyen cég. Hirtelenjében ez jutott eszembe:

[link]


a honlapjuk működik, bár nem egész friss, mert pl. az olx-en való hirdetést is vállalják...


Itt nekik fizeted a portálok díjait is. Szóval ők ugyan úgy csomagokat vesznek, mint az ingatlanközvetítők, de csak managelik a hirdetéseket, a telefon már nálad csörög.

2016. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ bár ez az oldal elég gagyi :O
2016. szept. 20. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:

A fél % is sok a mondhatni semmiért.

Mennyit ér az ingatlan?

10 milliónál ez 50 ezer, ami még mindig sok azért, mert valaki 5 perceket netezik.

Gondoltam, hogy havonta gondoltad az összeget, de ha tényleg 1-2 hét alatt megtalálod a vevőt, amire jó esélyed van, akkor nem kell sem tízezreket, sem százezreket rákölteni egy ilyen "szolgáltatásra".

2016. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!