Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen most az ingatlanpiac?

Milyen most az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnénk elkezdeni a házunk eladását, de nem tudom, hogy jelenleg hogy áll az ingatlanpiac. Látom, hogy a választék hatalmas, de vajon egy balatoni ingatlant mennyire lesz nehéz eladni? Mekkora a kereslet a nyaralók iránt? (a ház egyébként állandó lakhatásra is alkalmas)

2016. szept. 25. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kereslet. Én 2 hét alatt adtam el a lakásom Pesten. Igaz ez kis lakás. Most árulom a aházam erre is van sok érdeklődő de sajnos nagyon keveset kínálnának. A házaknak leesett az ára sajnos míg a lakásoknak meg megnőtt. Mekkora a házad és Balcsin hol van? Ismerősöm nmrég adott el Akarattyán egy pci ikerházat 10 millióért.
2016. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyém is szintén Északi part, viszonylag közel akarattyához. Szintén ikerház, 90 m2-es.
2016. szept. 26. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyiért arulod? Teliesitett? Ismerőse kisebb volt.
2016. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legböszmébb Feri ***** válasza:
76%
Az ingatlanpiac? Hát, tőled is függ. Döntsd el, hogy árulni, vagy eladni akarod a házatokat.
2016. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen eladni, anélkül, hogy százötven ingatlanügynök telepedne a nyakamra.

Egyébként téliesített, mert kazánnal lehet fűteni. Olyan 14-15 millióért gondoltam meghirdetni.

2016. szept. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!