Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ilyen szokott lenni?

Ilyen szokott lenni?

Figyelt kérdés
Adásvételi szerzodeskotes elott megkèrtem az ugyvedet,hogy kuldje el nekem a szerzodest emailben,hogy at tudjam nezni,de azt mondta,hogy nem,majd helyben megirjuk...?

2016. okt. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott is átolvasod. Ha kell mödosìtja, 1-2 perc csak. De mindkèt fèl ott van, mert a változtatást meg kell beszèlni.
2016. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ès eddig mindkèt ügyvèd felolvasta, rèszeket elmagyarázta nálam. Egy helyen módosìttattam is, ezt átìrta ès utána nyomtatta ki a kèsz szerződèst
2016. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem korrekt eljárás. Ragaszkodj hozzá, hogy küldje el, hogy át tudd nézetni a saját ügyvédeddel. Gondolom Te vagy az eladó.
2016. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szisztok!koszi ax eddigi valaszokat. Nem,en a vevo lennëk! Kértëk a 20% kp eloleget,es hogy majd megirjuk helyben a szerzodest.
2016. okt. 2. 13:27
 5/8 xswerdy ***** válasza:
100%
Általában a vevő bízza meg, és fizeti az ügyvédet. Tehát ő is választja. Úgyhogy javaslom, hogy keress mást. Sok esetben pl. a bank is előre meg akarja nézni a tervezetet, hogy a hitel szempontjából ok-e. Teljesen szokványos eljárás, hogy előre elküldik, a felek emésztgetik egy darabig, kérnek módosításokat, és akkor a helyszínen már nincs sok vita. Ennek ellenére fel kell olvasni, át kell beszélni a szerződést.
2016. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is a helyszínen írtuk, és ott olvastuk àt.
2016. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te kéred el kell küldje.... ragaszkodj hozzá,nézesd meg másik ügyvéddel. Ez nálam alap... nem vagy köteles belemenni ilyesmibe....
2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek a valaszotokat!

Nekemis furcsa volt,mert ertem en,hogy ki kell tolteni az adatokkal,illetve fennall a modositas is,de hogy nincs egy eloszerzodes...

Valahogy tul sok homaly fedte ezt az ugyet,igy inkabb nem mentem bele...

2016. okt. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!