Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veszprém, Vas vagy Somogy...

Veszprém, Vas vagy Somogy megyébe költöznétek, ha a fő szempont a jó közbiztonság lenne?

Figyelt kérdés
Elsősorban a megyében élőket kérdezem, de minden vélemény érdekel, hogy hol nézne elsősorban házat magának? Inkább kisebb települések jönnek szóba, nem a nagyobb városok.
2016. okt. 20. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én somogyi vagyok. Hát...betörések, lopások elég gyakoriak a kis falvakban. De gondolom ez azért mindenhol így van. Főleg a falu széli házak vannak veszélyben.

Somogyban elég kicsi az esélye, hogy találsz munkát egy kis faluban. Mindenképpen utazni kellene...


Ha én válaszhatnék, akkor inkább Veszprém m-be mennék.

2016. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Betörés, lopás az Pest megyében is van, ahol most élek, pedig a környék erős középkategóriás... Ezért is lenne ez egy fontos szempont a költözéskor. Köszi a választ :), kérlek, írjatok még, akik a fentebb említett három megyében laktok, mert nincsenek ismerősök arrafelé.
2016. okt. 20. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kis településen akarsz házat?
2016. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1, Mert szeretnék hozzá 1000 nm feletti telket, és az nagy településen igen ritka, vagy nincs.


2, Mert nagy településre nincs pénzem. :D


Viszont egy kisebb település egy rendes várostól (30 000 fő) nem annyira messze szóba jön.

2016. okt. 20. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

:)

Értem. Sok sikert a házhoz!

2016. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz, nem ezt a megyét kérdezted, de ha a közbiztonság a fő, ezt ajánlanám, mert ezt ismerem:


Pest megye, Tápióság, TÖKÉLETES KÖZBIZTONSÁG!

(Eddig legalábbis, hogy holnap mi lesz nem tudhatjuk.)


A régi öregek a mai napig nem zárják a kaput.

Aki viszont zárja a kaput, nem zárja a lakást.

Budapest közig határától 35 km-re.

Kedves, szép falu, befogadó emberek, jó iskola, tájvédelmi körzet, viszonylag olcsók az ingatlanok.

Zónázó vonattal 40 perc a Keleti a szomszéd faluból, ami 6 km-re van, oda busz jár, menetidő 10 perc.

2016. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Tápióság épp a közbiztonság hiánya miatt esett ki, nem véletlenül olcsóbbak arra a házak. :)
2016. okt. 21. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem vagyok ingatlanos, hogy bármire is rá akarnálak beszélni.

Nem tudom milyen forrásból informálódsz de én 20 éve élek itt, összesen a 20 év alatt 2 betörés volt, az egyiket egy dúsgazdag vállalkozó elkényeztetett fiacskája csinálta a haverjaival szórakozásból, a másikat monori integrálódók, de már az elkövetéskor elkapták őket.

De te tudod, sok szerencsét! :)

2016. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszprém megye. (Hajmáskért és Berhidát erősen kerüld, mert mindkettő egy avasi rómatelep)
2021. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!