Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Bp-i füredi lakótelepről mi...

A Bp-i füredi lakótelepről mi a véleményetek? (Szentmihályi utca környéke)

Figyelt kérdés
Milyen a közbiztonság, az ott lakók, illetve milyen a lakások állapota (pl csótányok vannak-e).
2016. nov. 3. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jo kornyék,sok a zoldovezet,Jo kis atlagos panellakasokkal,es nagyon kozek van az Ors vezer terehez,ami nagy elony.

Csotanyokrol nem lehet altalanositani vagy van valahol,vagy nincs,ez nem haz,hanem lakasfuggo. Ha van,akkor csotanyirtot kell hivni.

2016. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem ott lakást, nekem eddig bejött. A szélső házak a Kerepesi út miatt nagyobb zaj/porterhelést kapnak, de kicsit beljebb már nagyon jó.

A környék parkosított, hajléktalanok nem nagyon vannak. Biztonságos környék. A panelek nagy részét már felújították, amit nem az meg folyamatban van. Ahogy már más is írta, az Örs csak pár perc, ami nagyon jó.

2016. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mennyiért vettél arra lakást?
2016. nov. 28. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
hát azért trolival pár megálló az nem olyan, hogy rögtön ott van a metró szerintem... nekem az nem tetszett a füredi utcai lakásban ahol laktam, hogy a konyha egy pici csík volt
2016. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!