Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hany szobas lakasra van a...

Hany szobas lakasra van a legnagyobb igény?

Figyelt kérdés
1,2 vagy 3??

2016. nov. 8. 21:37
 1/7 zgyzgy ***** válasza:
100%

Ahogy én látom, albérlet esetén a garzonlakás a legkelendőbb.

Vásárlás esetén a másfél vagy 2 szobás.

2016. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:)
2016. nov. 8. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 és 2 szerintem is. Sajna mi is ilyet keresünk, és már jó párat el is vittek előlünk, pedig még csak nem is BP :(
2016. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 szobasrol van informacioja valakinek?
2016. nov. 9. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 szobásokat is keresik azért, csak az embereknek kevés a pénzük, inkább összehúzzák magukat. talán a két szobás (nappali, plusz egy háló) lehet a legnépszerűbbb. (szerintem azért, mert rájön az ember, hogy a garzon azért elég kompromisszumos, hogy nincs hova elvonulni pihenni. viszont ha csak egyel több szoba van, akkor már ez megoldódik és akár családdal is lakható. Utána jön a következő lépcsőfok, hogy gyerekkel a szülők nem feltétlenül szeretnének a nappaliban aludni és lesz igény a 3 szobásra is. viszont efölött már egyértelműen kisebb a kereslet)
2016. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki olyat keres, ami neki kell, a párok, 1, 1,5 szobásat, egy gyerekesek 1,5-1+2 fél szobásat, a két gyerekesek már 3-4 szobásat. Mi ilyen 2, 1+ 2 fél szobáast kerestünk, az ingatlanos szerint sokan keresnek ilyet.
2016. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mennek a zoldek :))
2016. nov. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!