Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valaki meg tudja nekem mondani...

Bogica0616 kérdése:

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a CSOK tmogatást csak tégla építésű használt ingatlanra lehet felvenni vagy "patics" falazatura is? Olyasmi mint a vájog.

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Víz, villany, gáz be van vezetve és csatornázott. Konvektoros fűtésű és a melegvizet bojler adja. Köszönöm a segítségeteket!
2016. nov. 12. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Hány gyermek van ? Ettől is függ .
2016. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó.Egy gyerekre is adják a csokot.Nyilvàn kevesebbet de adnak.Úgyhogy ez nem mérvadó.Gondolom mivel a kérdező hasznàlt házat venne nem a 10 milliós támogatásra pályázik

Kérdésre válaszolva:szerintem jár de bemész egy bankba és megmondjàk(vagyis inkább többe mert van amikor ott sincs mindenki tökéletesen képben)Tapasztalat,mi màr végigcsináltuk.

2016. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többen megkapták már vegyesre,vájogra stb
2016. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 pici baba után vennénk fel. Hova érdemes bemenni? OTP Bank vagy Cib bank? K & H Bank?
2016. nov. 13. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én az FHB-t javasolnám ha van a közelben.Az OTP-t csak végső esetben.
2016. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vájog az vályog.
2016. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!