Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlaniroda dolgozik...

Melyik ingatlaniroda dolgozik 1-2 százalékért? Nektek melyik vált be és miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Három éve volt ennyi, most pofátlanul sokat kérnek. (5-6 %).
2016. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Balla, az OTP, meg néhány kicsi valamivel olcsóbb. A nagyobbak drágák, de több központi irodájuk és hirdetési felületük van. A 6 százalék tényleg pofátlanság.
2016. nov. 15. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Családi ingatlan is 3%.
2016. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én most adtam el egy lakást a hirdetett áron. Az értékesítés folyamata 3 hónap volt, mindennel együtt.


Ez alatt kb 30.000Ft-ot költöttem reklámra, táblára egyebekre.


A mai világban felesleges ingatlanost igénybe venni, ha van egy kis sütnivalód. ;-)

2016. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Grat. Hol volt a kecó?


A jó helyen lévő lakások tényleg eladják magukat, de a kevésbé frekventáltakat vagy romokat nehezebb pénzzé tenni.

2016. nov. 16. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha értékes a telek, megveszik a romosat is.
2016. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5


Budapesten. Egyébként bármit el lehet adni, csak megfelelő helyen kell hirdeti és nem érdemes olyan árat kérni érte, amit nem akarna senki sem megfizetni.


Én a körnék átlagárához képest -5000Ft/m2 árat adtam meg. Ez 0,015% engedmény nagyjából, tehát lényegében semmi. Mégis előrébb sorolja minden kereső. ;-)

2016. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
CDC bevált nekünk pár éve. Korrekt volt és tényleg foglalkoztak a hirdetéssel, eladással, nem csak feltettek egy hirdetést. De legutóbb ingatlanos nélkül adtam el, ingatlan.com-on hirdettem, jó fotókkal, sok hasznos információ megadásával.
2016. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A Ballások olcsón és jól dolgoznak. Elismert és magyar cég. Ez nem reklám. Már nem dolgozom ott, mégis ezt gondolom.


A DH és az OC pénzéhes külföldi hiénacégek. Irreális árakkal.

2016. nov. 22. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
A CSIC is nagyon jó cég, az egyik OC iroda viszont meglehetősen furcsán viselkedett. Mi otthagytuk (pedig a telek jó lett volna), végül a másik iroda emberével olcsóbban és jót vettünk.
2016. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!