Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Árveréses telek vásárlásakor...

Vadsuhanc kérdése:

Árveréses telek vásárlásakor honnan tudom meg, hogy tényleg telken belül van-e a közmű? Egy romos épület áll a telken, (Abony, Szegfű u.17. ) az árverési hirdetményben az áll: víz, villany, csatorna van. Telken belül, vagy csak az utcában?

Figyelt kérdés
A szabályozási tervben nem találtam erre adatot, a licit pedig előbb lesz, mint ahogy a földhivatal kinyitna. Vagy víz, villany, csatorna nélkül nem adnak ki építési engedélyt, és kötelezően lennie kell ennek a 3 közműnek?

2016. nov. 17. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor adnak ki építési engedélyt ha van ez a 3 közmű, simán kiadnak ezek nélkül is, hiszen a víz mehet kútról is, csatorna emésztővel, a villany meg akár napelemről vagy sehogy.

A leírás alapján nekem úgy tűnik h a telken belül vannak ezek a közművek, de talán magánál a szolgáltatónál meg tudod kérdezni.

2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!