Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben a Kondoros kertben...

Debrecenben a Kondoros kertben, a Rizling utca milyen környék?

Figyelt kérdés

Mennyire jó közlekedés szempontjából, mennyire élhető környék? Egyenlőre hétvégi házat szeretnék a környéken venni, de nincs kizárva, hogy pár év múlva oda költöznénk állandóra. Mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Nem szeretnék úgy járni, hogy én vetek, és más arat, ha értitek mire gondolok! :)


Köszönöm a válaszokat



2016. dec. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"más arat" :D Értjük,hogy mire gondolsz!

Félő,hogy más fog aratni.:-)

2016. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve a főúthoz közelebb eső részekkel nem lesz gond.De előtte nem árt ha felméred a környéket és pár embertől érdeklődsz.Személyes infó a legjobb.
2016. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kinn van. Ott már minden lehet. Miért nem a Kondoroskert utca környékén kereskedsz? Az könnyen megközelíthető, és rendes emberek által lakott környék.
2016. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. A Rizling utca legvégén, a kanyar utáni részről lenne szó. Ahogy elnéztem a környéket, nem keltett bennem rossz érzést. A fő úttól 400 méterre van.

A kondoroskert utca környékén is néztem hétvégi házat, de nekem az a környék kevésbé tetszett.

Ma voltunk a külső létai út környékén, a Fagyal, és a Tündérrózsa utcán. Mindkét helyen van egy-egy ház, ami tetszik de mindkét házon van valami, ami problémás. (az egyiknél a ház nem az igazi,de a telek tökéletes. A másiknál a telekkel vannak gondok, meg nincs bent a gáz és a víz a házban) Az a környék milyen szerintetek? Ismeritek a környéket?

2016. dec. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!