Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » BP 8. kerület, Práter utca...

BP 8. kerület, Práter utca milyennek számít?

Figyelt kérdés
Közel a 4-6, metró meg úgy a belváros, mégsem elérhetetlen áru nagypolgári, egész jónak tűnik... mennyire necces a környék?

2016. dec. 3. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
'56-ban nagy lövöldözések voltak ott.
2016. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Necces, sok a drogdiler és a prostik ott állnak az ablakokban. Viccen kívűl, nem napon barnultak túl sokan vannak.
2016. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy évig laktam ott albérletben. Soha egyetlen egyszer nem ért semmi atrocitás viszont a szomszédos utcákra figyelni kell (pl Kőris uca). Minden közel van..
2016. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


utolsó: amúgy látványosan sok a cigány a környéken azért vagy még ezt sem tapasztaltad?

a minden közel van... alatt azt érted, hogy annyira nem jó mégsem a közlekedés?:D kifejtenéd? a 4-6 meg metró azt gondolom 5 perces séta max 10, nem?

2016. dec. 6. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha este, sötétben akarsz ott sétálni, akkor mondj búcsút a mobilodnak és a pénzednek, ja is mehetsz az ügyeletre, mert megvernek. Közbiztonság nem nagyon van. De ha lány vagy, ennél is rosszabbul járhatsz. Rokon fiatal pár ott vett ki albérletet, egy hónapig bírták, mert a lányt el akarták rabolni. A lakást feltörték, de se ékszert, se laptopot nem találtak, mire összetörték a mosdót.
2016. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
IX. kerületbe jártam gyalog dolgozni és este kb valamivel 9 előtt értem haza. Ilyenkor mindig láttam a rendőrautót arrafelé. Engem sose raboltak ki és nem is támadtak rám pedig lett volna rá alkalom. Szerintem a környékes utcákban (mint írtam Kőris utca, Baross utca) sokkal több a cigány és a furcsa alak. A Práter utcában inkább hajléktalanokat láttam. Azt nem mondom hogy én nem hallottam betörésről, de az inkább a földszinti lakásokra jellemző. Azért írtam hogy stb mert tényleg minden pár méterre található pl Spar, Lidl, Corvin Pláza a közlekedésről nem is beszélve. Nekem kb 10 perc séta volt a metró, 15-20 a 4-es, 6-os de ez attól függ hogy az utca elején vagy végén laksz.
2016. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan én kutyával maszkalok arrafelé esténként, én nem láttam meg azrocitast, szerintem egyáltalán nem vészes, főleg a Corvin felőli rész ami jobb. Vannak barnak, de elég nagy többségben magyarok vannak.
2016. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!