Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 8. kerulet Bokay Janos utcaba...

8. kerulet Bokay Janos utcaba kell koltoznom,22/L vagyok, mennyire huzos kornyek? Szigony, Prater mellett.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rossz hiru utcak ovezik a Bokayt, félek kicsit ettol az egesztol. Nem akarom, hogy leussenek a telefonomert vagy ilyesmi viszont rejtegetni se akarom a dolgaimat. A Corvin-negyed miatt meg par hazat ami mellettunk van lebontanak majd, gondolom akkor egy fokkal biztonsagosabb kornyek lesz belole. Lehet hulyeseget mondok, nezzetek el nekem. Koszonom a valaszokat!

#kerület #szigony #Práter #Veszelyes kornyek
2016. febr. 7. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne nagyon legyenek szem előtt a dolgaid, telefon, stb. De te tudod :)
2016. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak ezust ekszereim vannak, de dragabbnak tunnek mint valojaban. Telefonom is viszonylag modern. Most akkor mindent vegyek le es dugdossam el hazafele az utcan? Ez eleg szarul hangzik, nem akarok felni mindig. Tenyleg ennyire gaz lenne a kornyek? Mire az a sok kamera meg minek epitenek oda ezer irodat =/
2016. febr. 7. 15:47
 3/16 anonim ***** válasza:

a villamoson is simán letépik rólad az ékszereket, legyen igazi vagy bizsu

sajnos olyan világot élünk, ahol nem ajánlott az értékeinket az utcán lóbálni

másfél évig jártam a Tavaszmező utcába tanárhoz, volt, hogy este mentem haza, ezalatt az idő alatt egyszer kötött belém egy cigányasszony

2016. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Elég kislányos az értékrended, ha egy rossz hírű környéken sem vagy hajlandó az ezüst ékszereid, meg a modern telefonod láthatóságáról lemondani. Nem csodaországban vagy, hanem Budapesten, és sajnos tényleg sok a rosszindulatú, agresszív ember azokban az utcákban. Nyilván ha láthatóvá teszed ezeket a dolgokat, nagyobb eséllyel támadnak meg, mintha nem tennéd. Fogadjunk smink nélkül se mész utcára, meg alig férnek el a ruháid és sose tudod mit vegyél fel :D Az ilyenek azt szokták...


(#1-es)

2016. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogalmazzak finoman... a fehér embert arrafelé nem bántják, mert valószínűleg vásárolni ment oda (minden házban árulnak "valamit". Cseppet sem hiányzik nekik, hogy egy piti telefonlopás miatt odacsődítsd a rendőröket és akkor boruljon a hallgatólagos nyugalom, mert ha ott bármelyik random lépcsőházat alaposan átnézik, akkor kőrözött bűnözőtől kezdve, orgazdán át a drogdílerig, nagyon érdekes dolgok lehetnek. Viszont bármikor belédköthet valaki, aki be van tépve és emiatt leszarja a bennszülöttek helyi törvényeit. Összességében se több, se kevesebb esély nincs a támadásra, mint bárhol máshol egy nagyvárosban.
2016. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hm az altalanositas az latom megy. Nem normalis, hogy fekete kukaszsakot huzzak magamra, hogy bekeben hazajuthassak. Egyebkent tornacipo farmer borkabat es sokat dolgoztam a cuccaimert es becsulom amim van annyira, hogy feltsem oket. Gyoker.
2016. febr. 7. 16:12
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 koszi. Ez logikusan hangzik. Elvileg korulottem szinte minden tarsashazat lebontanak es korulolel majd az ujepitesu iroda/akarmi. Kozlekedni valoszinuleg a Corvin fele fogok ami tele van kamerazva. De ez meg idobe telik, legalabbis meg le sincsenek bontva ezek a lakasok.
2016. febr. 7. 16:17
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha féltenéd a cuccaidat, nem villognál velük azon a környéken. Nem végletekben kellene gondolkozni, és nem kellene primitív módon véleményezni a másik embert, amiért leírta a véleményét. Azért arra kíváncsi lennék, mennyit "dolgoztál" a cuccaidért.
2016. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Folosleges provokativ hulyekkel vitatkozni, de miert ne. Nem "kellene" ezt meg azt, altalanositani sem kellene peldaul. Villogasnak szamit ha eloveszem a telefonom az utcan, ha smsem jon? Vagy ha hordok egy gyurut? Te ezeket komolyan gondolod? Egyaltalan mire alapozol barmit amit mondasz, mert ez mind valami ellenszenves altalanositasbol szuletett kotekedes.
2016. febr. 7. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem cáfoltad meg az általánosításaimat, hogy smink nélkül nem vagy hajlandó megjelenni, és öltözködési problémáid vannak annak ellenére hogy rengeteget vásárolgatsz :D Mint ahogy a rengeteg "munkádról" sem ejtettél szót, pedig biztosan az állásod határozta meg az életed, abból vannak az ékszereid, telefonod, ruháid, stb. :) Nem általánosítottam, azt állítottam, hogy te ilyen vagy. Cáfolj meg, ha nem így van.

Visszatérve az eredeti témához, ismét végletekben gondolkodsz. Nyilván nem arról van szó, hogy ha sms-ed jön, ne vehetnéd elő a telefonod, vagy ne hordhatnál egy gyűrűt. De a boltba le lehet menni ékszerek nélkül is, vagy ha pl.: lemész 5 percre a postára, oda is. Elhiszem, hogy te így nem vagy hajlandó megjelenni büszkeségből, de a lehetőség ott van rá. :) És én ennek ellenére sem foglak provokatív hülyének, vagy gyökérnek nevezni.

2016. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!