Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Belevágnátok egy ilyen ingatla...

Belevágnátok egy ilyen ingatlan projektbe?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne ebben az egészben röviden, hogy van magyarországon pár ' felhókarcoló' a ha beírjátok a google-be így akkor kijön a koos.hu oldalon egy bemutató cikk ezekből. 1 kivételével mind vidéken van, és inkább kelet magyarországon, ahol nem annyira elszáltak az árak. vagyis 8 milla körül már vannak lakások. az lenne a tervem, hogy vennék két egymás melleti lakást valamelyik ilyen épület legmagasabb szintjén egybenyitnám őket és lenne egy penthouse-om. Na nézzük a tényeket. szolnok, salgótarján, gyöngyös és debrecen. ( ezek közül max a debreceni lehet húzós, mert a második legnagyobb város, de szegény régió szal itt sem lehetnek olyan vészesek az árak) a többi is mind nógrád megye meg hasonlók, amik egyhén szólva sem sopron, györ környékiek, hogy budapest zuglót, belvárost, budát ne is említsem. Viszont egy 100+ nm es panorámás penthouse szerintem nagyon király lehet. Van egy pesti belvárosi lakásom, amit 90-110 között tudnék kiadni. van egy 250K nettós infós állásom és kb 4 milla megtakarításom. ha max 12 millió per lakás tudnék találni, akkor szerintem megérné belevágni a projektba, bár ha 8 milla per lakásért találnék akkor már simán arra simán van hitel fedezetem. mit gondoltok?

2016. dec. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

...és a kisebbségiek által lelakott környéken te lennél a király.

(Vagy szerinted mégis mitől olcsók ott a lakások??)

2016. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebbe erdemes belevagni ha a ciganytelepekre akarsz kilatast ...
2016. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából mondjatok már egy települést, ahol nincs cigánytelep? vagy nem lesz az elkövetkező 5 évben. gyorsabban szaporodnak, mint a mayarok, szóval ezen kár agonizálni
2016. dec. 8. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Belevágnék, ha nekem tetszene ez a fajta a lakás és lenne olyan 100%-ban biztos munkám amit bárhonnan el tudnék látni vagy lenne annyi passziv jövedelmem amiből megélnék. A munkád esetleges kiesésével mi a fenét kezdenél magaddal pl. Salgótarjánban? A lakás garantáltan csak veszteséggel lenne eladható vagy sehogy sem. Itt a környéken van sok olyan középkorú ember akik munkásszállón , albiban laknak , üres a lakásuk észak Magyarországon , mert évekig nem találtak munkát otthonukban.
2016. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy álmodozó vagy.Debrecenben a panel ára sok helyen a téglalakáséval vetekszik.8 millióból itt biztosan nem veszel semmit és a 12 millióért is csak egy putris helyen kapsz lakást.Szerintem inkább Borsodban nézelődjél, az Avas lakótelepen már biztosan vehetsz ennyiért.Sok sikert!
2016. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Debreceni vagyok, köszi szépen a szegény régiót, jól esett. Azért nem Békés, meg nem Borsod.

A házról 22 emeletes asszem, (mi 24 emeletesnek hívjuk), 800-an élnek benne, sokan kényszerből, átmenetileg, vannak ott önkormányzati bérlakások, a teteje pedig kileng, ezért a felső néhány emeletre nem is lehet beköltözni, de azért hajrá. A "szegény regió" Debrecenben egyébként egy jó állapotú panel 14-15 milla, de nem baj.

2016. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen kar agonizalni ? Legalabb a szavak jelenteset megnezhetned azt irtad h ezen kar haldokolni, ha mar intelligensnek akarsz latszani akkor a helyes szo az lett volna h polemizalni ami azt jelenti h vitatkozni epitsd meg a ciganytelepre nező valamidet ekkora ertelmi szinttel
2016. dec. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
polemizáló 7-es te nagyon..... ki mondta, hogy építeni akarok bármit is? a cigánytelepező, meg úgy osztja az észt, hogy nincs is helyismerete. te meg szövegértelmezésből buktál meg. ennyi
2016. dec. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!