Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti megvennétek ezek után a...

Ti megvennétek ezek után a házat vagy nem?

Figyelt kérdés
Évek óta gyűjtögetek 3 milliót összeszedtem és ma elmentem hogy le foglalózam a kinézet házat és kiderül nem azé a ház aki hirdeti 3 fiatal gyereké akik külföldön dolgoznak,az anyja fel is hívta az egyik gyermekét hogy vannak vevők a házra,erre halottam mit mondott telefonon keresztül az anyjának az a lány,végre megveszik azt a szart.Ez a szó nagyon végigsértet engem, azért gyűjtögettem 3 milliót kétkezi kemény munkámal hogy most szart vegyek? Elgondolkodtatot ez a modor hogy megvegyem e a házat vagy ne,mert nagyon beképzeltnek tünnek a tulajdonosai 3 beképzelt,kölyök.Ezen kívül a falumban van ez a ház és nem akarok a faluban maradni csak kényszerből veszem meg mert már nem bírok az alkoholista apámmal élni meg a kötekedős anyámmal,mivel feszt kötekednek párommal meg velem is. Menekülnénk kézzel lábbal. 3 millióért a városba nem veszek normális 2 szobás házat.kényszerből vegyem meg.Ideges vagyok azóta jár az agyam megvegyem ne vegyem meg?Tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek?

2016. dec. 17. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ne vedd meg.

Megveszik azt a szart... lehet, hogy tényleg "szar", valami nem stimmel azzal a házzal, azért is akarnak megszabadulni tőle. Az illetlen beszéd meg végképp nem helyévaló egy vevő előtt.

2016. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mikor megnézted még nem volt szar? Érdekes...
2016. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nézd már meg mégegyszer alaposabban, vagy ha nem értessz hozzá, kérj meg valaki ismerőst, aki jobban fel tudja mérni a ház állapotát. Bár 3 millió Ft-ért egy vidéki kis településen se kapsz annyira jó állapotút, de ha tényleg szar, akkor ne vedd meg.
2016. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért ne vedd meg, mert egy bunkó lány leszarozta,

hanem azért, mert ugyanott maradsz a faludban.


Vagyis továbbra is napi kapcsolatban leszel a szüleiddel!!

2016. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Vannak helyek ahol három milláért lehet venni elfogadható házat. De ez nem jelenti azt hogy érdemes is. Másik meg hogy lehet ha valakinek egy ház csak szar másnak még érték lehet. Három gyereké egy hárommillás ház ha szétosztják alig marad valami. Kint két hónap alatt megkeresi az egy millát ami járna az eladásból. Ezért lehet ez neki csak egy nyűg amit azért néha rendben kell tartani , költség van vele. Ezért számára értéket nem képvisel csak egy szar valami
2016. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok a faluban maradni"

"Menekülnénk kézzel lábbal"


Ezeket te írtad.

Akkor meg minek akarsz ugyanott házat venni, ahonnan menekülnél?!!

Ha városban nem kapsz ennyiért, akkor legalább menj távolabb tőlük és néhány faluval odébb vegyél házat!

2016. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, h nem venném meg.


Fogd a párod, meg a pénzed és irány egy másik település, albéret.


Aztán szépen éltek és kitaláljátok, hogyan tovább.

2016. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne ezt a házat vedd meg. Egy kicsit menjetek távolabb a problémás családi háttértől, legalább akövetkező faluig, és egy rendezett tulajdonviszonyu házat vegyél meg. 3 millió nem kevés pénz, falun lehet ennyiért jobb állapotú házat venni, érdemes többet megnézni.
2016. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!